Mikołaj Krawiecki – pochodzenie półfinalisty Top Model

Michał Wójtowicz

Skąd jest Mikołaj Krawiecki? Pochodzenie młodego modela zastanawia. Czy wiadomo o nim więcej, czy też bardzo chroni swoją prywatność i nie dzieli się szczegółami ze swymi fanami? Prześwietlamy postać Mikołaja Krawieckiego!

Mikołaj Krawiecki – pochodzenie i rodzina

Mikołaj Krawiecki to młody model znany z programu Top Model, w którym dotarł do finału. Swoją karierę przerwał, gdy wybuchła wojna w Ukrainie. Postanowił wyjechać i czynnie zaangażować się w pomoc humanitarną. Śledzący jego profil na Instagramie mogą na bieżąco obserwować sytuację na linii frontu. Jakie jest pochodzenie Mikołaja Krawieckiego? Wiadomo, że urodził się w ortodoksyjnej rodzinie grekokatolickiej, a jego ojciec jest księdzem (nie obowiązuje tu celibat). Rodzice Mikołaja są po rozwodzie – matka zamieszkała w Bieszczadach, ojciec na północy Polski. 

Model wspomina, że jego dzieciństwo nie było łatwe. Jako dziecko księdza był obiektem żartów i kpin. Co ważne, ojciec cały czas wspierał syna, popierając jego wybory życiowe.

Mikołaj Krawiecki – intrygująca postać

Mikołaj Krawiecki intryguje i porusza. Zwłaszcza odwagą, która objawia się w podejmowanych decyzjach. Jakie znaczenie mają dla niego korzenie? Pochodzenie Mikołaja Krawieckiego na pewno zaważyło na sposobie interpretowania rzeczywistości i dokonywaniu wyborów. Choć w dzieciństwie musiał zmierzyć się z falą krytyki i hejtu, wyrósł na świadomego swojej wartości młodego człowieka. Z całą pewnością system wartości, którymi się kieruje, zawdzięcza swoim rodzicom. Zobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: