Wojtek Gola – majątek. Ile zgromadził twórca Fame MMA?

Kaja Nowacka

Ile tak naprawdę zarabia Wojtek Gola? Majątek celebryty to temat, który budzi ciekawość wielu fanów. Jak wielka fortuna kryje się za sukcesem tej kontrowersyjnej postaci ze świata Fame MMA? Czy rzeczywiście jest milionerem? Sprawdź to!

wojtek gola majątek

Wojtek Gola – majątek. Co kryje się za blaskiem złota i blichtrem?

Majątek Wojtka Goli budzi zrozumiałe zainteresowanie osób, które śledzą poczynania celebrytów. Połyskujące nowością samochody, luksusowe podróże, niewątpliwie oznaczają duże kwoty na koncie. Czy jednak rzeczywiście mówimy o milionach? Choć konkretne liczby są owiane tajemnicą, nie ulega wątpliwości, że konto Goli jest dobrze zaopatrzone. Jednak czy znajdują się tam setki tysięcy złotych, czy już miliony – tego osoby postronne nie wiedzą.

Kim jest Wojtek Gola – włodarz Fame MMA?

Jedna z najjaśniejszych gwiazd Fame MMA, Wojtek Gola, to osoba, która nie tylko przekracza bariery w sporcie ekstremalnym (jeździł wyczynowo rowerem), ale także potrafi zarządzać swoim majątkiem. Pochodzący z Poznania mężczyzna, od najmłodszych lat interesował się sportem, a teraz jego hobby to podróżowanie i jazda na motorze. W wolnym czasie lubi też odpoczywać.

Wojtek Gola stał się rozpoznawalną twarzą dzięki udziałowi w programie „Warsaw Shore”. Po dziewięciu sezonach odszedł z produkcji, aby skupić się na swojej roli w Fame MMA. Ta decyzja, jak się wydaje, przyniosła mu nie tylko sławę, ale także solidny majątek. Wojtek Gola z pewnością nie da o sobie zapomnieć.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „ZMIENIŁEM CORVETTE W BESTIĘ! (WYDECH ARMYTRIX)” via YouTube.com – Wojtek GolaZobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: