Sheeya – wzrost. Sprawdź, jak wysoka jest popularna influencerka!

Kaja Nowacka

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, ile mierzy Sheeya, popularna polska influencerka i trenerka personalna? Przeczytaj nasz artykuł, aby poznać odpowiedź na to pytanie!

sheeya wzrost

Wzrost Sheeya – sekrety gwiazdy Fame MMA 17

Jak wynika z informacji zawartych na oficjalnej stronie FAME MMA, wzrost Klaudii Kołodziejczyk, znanej jako Sheeya, wynosi 170 centymetrów.

Sheeya – sukcesy, życie prywatne i kariera zawodniczki

Klaudia Kołodziejczyk, czyli Sheeya, to nie tylko popularna influencerka i trenerka personalna, ale również zawodniczka Fame MMA 17. Jej życie prywatne również budzi zainteresowanie wielu osób – jest związana z Tomaszem „Gimper” Działowym, znanym twórcą internetowym, którego poznała na portalu Facebook Dating.

@xsheeya

♬ DO IT 4 ME – Rika

Będąc trenerką personalną, Sheeya prowadzi własną stronę internetową, na której oferuje usługi związane z treningami, żywieniem i zdrowym stylem życia. Jej przygoda ze sportami walki zaczęła się na gali Fame MMA 14, jednak kontuzja pokrzyżowała jej plany. Ostatecznie zadebiutowała na gali Fame MMA 17, na której zmierzyła się z Wiktorią Jaroniewską.

Sheeya jest obecna na różnych platformach internetowych – na TikToku (xsheeya) śledzi ją około 530 tysięcy użytkowników, a na YouTube obserwuje blisko 140 tysięcy osób. Na Instagramie (również xsheeya) jej poczynania śledzi około 230 tysięcy użytkowników.

Fot. zrzut ekranu z filmu „FAME 17 TRAINING DAY: Dzień z Sheeyą” via YouTube.com – SheeyaZobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: