Wojciech Kurowski – majątek, który zaskakuje! Kim jest tajemniczy biznesmen?

Michał Wójtowicz

Zgromadzony przez Wojciecha Kurowskiego majątek budzi respekt i podziw. Mężczyzna zasłynął jako ojczym znanej youtuberki Andziaks, ale jest też cenionym biznesmenem. Czy jesteś ciekaw szczegółów jego fortuny? Odkryjmy razem tajemnicę jego sukcesu.

wojciech kurowski majątek

Wojciech Kurowski – majątek, który przyciąga uwagę

Co wiemy o Wojciechu Kurowskim? Majątek ojczyma Andziaks jest bardzo gorącym tematem. Kurowski zyskał zainteresowanie dzięki filmom youtuberki, w których bardzo ciepło się o nim wypowiadała. Jednak przede wszystkim jest to przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem. 

Jego inwestycje w branży hotelarskiej zdają się przynosić efekty, które widoczne są nie tylko w luksusowym stylu życia, ale także w solidnym majątku. Jego dokładna wartość nie została podana jednak do wiadomości publicznej. Wiadomo, że Kurowski otworzył w Warszawie hotel SixtySix, który obecnie działa jako Teatro Hotel. Później przyszedł czas na górskie klimaty – luksusową Rezydencję Gubałówka w Zakopanem.

Choć Wojciech Kurowski nie mówi wiele o swoich inwestycjach, to widoczny komfort jego nie pozostawia wątpliwości, że fortuna, którą zgromadził, jest imponująca.

Kim jest tajemniczy milioner – ojczym Andziaks?

Dzięki sławie pasierbicy ludzie interesują się też Wojciechem Kurowskim. Majątek biznesmena staje się przy tym dodatkowym smaczkiem. Mimo że nie jest postacią często występującą na ściankach, na pewno nie jest obcy dla świata show-biznesu. Na przestrzeni lat udało mu się zbudować solidne relacje z kilkoma gwiazdami. To wszystko dowodzi, że Kurowski potrafi poruszać się w świecie celebrytów, nie tracąc przy tym swojego charakteru biznesmena. 

Nie jest tajemnicą, że Wojciech Kurowski ceni sobie prywatność. Mimo że coraz śmielej dzieli się szczegółami swojego życia na forum publicznym, to wciąż potrafi zachować równowagę między ekspozycją swojego życia a profesjonalizmem. Najlepszym przykładem jest jego obecna partnerka Julia, która pomimo młodego wieku, doskonale wpasowuje się w ten styl życia, utrzymując dyskrecję. Choć para nie ukrywa swojego szczęścia, to jednak nie są typem celebrytów, którzy chcą, aby każdy detal ich życia był na widoku. Wszystko to pokazuje, że Wojciech Kurowski to człowiek, który doskonale wie, czego chce – zarówno w życiu prywatnym, jak i biznesowym.

https://www.youtube.com/watch?v=9soakPEpHVk

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „OPERACJA WOJTKA…| VLOG” via YouTube.com – Wojtek&JuliaZobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: