Patrycja Mołczanow – pochodzenie internetowej sławy

Michał Wójtowicz

Kim jest Patrycja Mołczanow? Pochodzenie wschodzącej sławy internetu jest niestety wielką zagadką. Jak większość influencerów, także Patrycja lubi tworzyć swój wizerunek oparty na niedomówieniach i spekulacjach. Co jednak wiadomo?

patrycja mołczanow pochodzenie

Patrycja Mołczanow – pochodzenie młodej gwiazdy internetu

Jakie korzenie ma Patrycja Mołczanow? Pochodzenie influencerki nie jest znane, podobnie jak dokładna data jej urodzin. Wiadomo jednak, że maturę pisała w 2020 roku. Niestety na próżno szukać informacji, jaką szkołę ukończyła, czy kim są jej rodzice. Nazwisko Patrycji wskazuje, że jej korzenie nie muszą być jedynie polskie. 

Co wiemy o gwieździe? Patrycja Mołczanow robi karierę w internecie. Jest obecna w mediach społecznościowych, gdzie gromadzi sporą grupę obserwatorów i fanów. Jest jedną z uczestniczek projektu Team X, czyli internetowego reality show. 

Patrycja Mołczanow – pochodzenie nieznane

Dlaczego tak niewiele wiemy o pochodzeniu Patrycji Mołczanow? Zatajanie pewnych informacji i faktów z życia to sposób na kreowanie wizerunku. Młodzi celebryci, gwiazdy internetu zdają sobie sprawę, że w ten sposób rozbudzają ciekawość fanów i pozwalają na snucie domysłów. 

Oczywiście część z gwiazd internetu chce po prostu chronić swoją prywatność, oddzielając życie zawodowe i karierę od życia prywatnego.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „DLACZEGO ODESZŁAM Z NATSU WORLD?” via YouTube.com – Patrycja MołczanowZobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: