Marita Surma – pochodzenie. Niespodziewane zwroty akcji w życiu Deynn!

Michał Wójtowicz

Marita Surma – pochodzenie tej znanej blogerki jest równie barwne jak jej kariera. Z małego miasteczka, do ogólnokrajowej sławy. Oto jej niezwykła historia – ale czy znamy ją naprawdę?

marita surma pochodzenie

Marita Surma – pochodzenie i pierwsze kroki w karierze internetowej

Co wiadomo o Maricie Surmie? Pochodzenie influencerki, biorąc pod uwagę rozwój jej kariery, zadziwia. Pochodząca ze Świdwina Deynn w młodości wyjechała do Poznania. Edukację zakończyła na gimnazjum, jednak w kolejnych latach uczęszczała do liceum dla dorosłych. Równocześnie zaczęła swoją przygodę z internetem przez bloga modowego. W jej życiu nastąpiła istotna zmiana, kiedy zdecydowała zadbać o swoją sylwetkę i spotkała swojego przyszłego męża, Daniela Majewskiego.

Kim naprawdę jest Marita Surma – popularna Deynn?

Marita Surma Majewska, znana jako Deynn, to postać, która budzi skrajne emocje. Obraźliwe komentarze i język, jakiego używała w konfrontacji z hejterami, przysporzyły jej wielu przeciwników. Niespodziewane zniknięcie z mediów społecznościowych tylko podgrzało atmosferę.

Wyjeżdżając do USA, Marita wraz z mężem zniknęła na jakiś czas z życia publicznego. W Stanach wzięli tajemny ślub, z którego oryginalne zdjęcia można znaleźć w mediach społecznościowych pary. Wrócili do Polski zmienieni – przynajmniej tak zapewniali.

Z mężem Marita prowadzi popularny kanał na YouTube, „my MAJEWSCY”, który zgromadził już ponad 500 000 subskrybentów. Vlogi i tematyczne filmy przyciągają liczne rzesze fanów. Jednak Marita to nie tylko internet – ma na swoim koncie także współpracę z Coca-Colą oraz autorską książkę o fitnessie. To tylko wycinek tego, co wiemy o Maricie Surmie. Pochodzenie influencerki nigdy nie było dla niej problemem, a być może pozwoliło osiągnąć sukces.

Fot. zrzut ekranu z filmu „ZACZYNAM TRENINGI MMA” via YouTube.com – my MAJEWSCYZobacz także:
Archiwum: maj 2023

Popularne wpisy: