Adriana Kalska – czy ma dzieci? Poznaj ciekawe fakty z życia aktorki

Michał Wójtowicz

Adriana Kalska – czy ma dzieci i męża? Pytanie to zadaje sobie wiele osób. Nic dziwnego, to aktorka znana z wielu seriali takich jak „Ojciec Mateusz”, „Prawo Agaty”, „Na dobre i na Złe” oraz „M jak Miłość”. Dowiedz się, co udało nam się sprawdzić!

Adriana Kalska

Adriana Kalska pochodzi z rodziny z tradycjami artystycznymi. Urodziła się 26 lutego w roku 1986 w Słupsku i już od najwcześniejszego dzieciństwa zaczęła zdradzać talent aktorski. Ukończyła szkołę teatralną, a w swoim pierwszym serialu zadebiutowała w roku 2008. Odegrała nawet główną rolę u boku słynnego Piotra Adamczyka w serialu „Sama Słodycz”. Jedną z najbardziej lubianych postaci w serialu „M jak Miłość” jest właśnie Adriana Kalska. Czy ma dzieci i kto jest jej aktualnym partnerem? Przekonaj się!

Adriana Kalska – czy ma dzieci?

Adriana Kalska jest młodą aktorką, która nie doczekała się jeszcze dzieci. Co ciekawe, gwiazda przez wiele lat tworzyła prawdziwą parę ze swoim serialowym partnerem. Jej ukochanym był Mikołaj Roznerski, czyli Marcin z „M jak Miłość”. W ostatnim czasie aktorzy jednak ogłosili na Instagramie rozstanie, chociaż mimo tego tworzą udany związek w serialu. Byli parą w latach od 2018 do 2021.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w serialu „M jak Miłość”

Adriana Kalska, czyli serialowa Iza wciela się w rolę troskliwej mamy i żony. Wraz ze swoim partnerem mają dwóję małych dzieci. Jest jedną z najbardziej ulubionych postaci, dzięki której serial  „M jak Miłość” jest jeszcze chętniej oglądany przez kobiety i mężczyzn w naszym kraju.

Zdjęcia Adriany Kalskiej z brzuszkiem na Instagramie – czy jest w ciąży?

W ostatnim czasie w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia z dużym brzuchem, na których widnieje Adriana Kalska. Czy ma dzieci – zaczęli zastanawiać się jej wielbiciele. Snuły się nawet podejrzenia, że ojcem dziecka jest Roznerski. Jednak gwiazda bardzo szybko zdementowała plotki i przyznała się, że to był tylko niewinny żart. Adriana Kalska jak na razie nie została mamą.

Adriana Kalska – czy ma dzieci? Znasz już odpowiedz na to pytanie. Aktorka jak na razie nie doczekała się potomstwa.

Fot. Główne: Paweł Matyka via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: grudzień 2022

Popularne wpisy: