Czy Marta Konopla ma dzieci? Poznaj życie prywatne członków zespołu disco polo

Michał Wójtowicz

Czy Marta Konopla ma dzieci? To popularna artystka disco polo, która znana jest pod pseudonimem YOKO. Jej hity cieszą się ogromną popularnością. Chciałbyś poznać niektóre informacje z jej życia prywatnego? Zobacz, co udało nam się sprawdzić!

Czy Marta Konopla ma dzieci

O popularnej wokalistce disco polo zrobiło się głośno już w latach 90′. To właśnie wtedy powstała grupa nazwana Mirage, która obecnie ma na swoim koncie aż 18 albumów studyjnych, a także wiele hitów cieszących się niesłabnącą popularnością aż do dzisiaj. Obecnie jego wokalistka jest bardzo aktywa w mediach społecznościowych i na Instagramie obserwuje ją aż 12 tyś. osób. Może pochwalić się nie tylko pięknym głosem i talentem muzycznym, ale też atrakcyjną figurą, mimo tego, że nie jest już nastolatką. YOKO niedawno skończyła 40 lat. Czy Marta Konopla ma dzieci? Sprawdziliśmy!

Czy Marta Konopla ma dzieci?

Czy Marta Konopla ma dzieci? Artystka jak na razie nie doczekała się potomstwa. Od 7 lat znajduje się w związku z Januszem Konoplą, czyli założycielem oraz wokalistą zespołu Mirage. Popularna gwiazda wyszła za niego 8 września 2015 roku. Według informacji, którymi sama podzieliła się w Internecie, poznali się na portalu internetowym, gdzie gwiazdor szukał dziewczyny do swojego nowego teledysku. Marta nie tylko dostała tę pracę, ale też wpadła Januszowi w oko. Po jakimś czasie artyści zostali parą, a następnie zawarli związek małżeński. Obecnie zespół występuje pod szyldem Mirage & Yoko. Marta chętnie pokazuje na Instagramie zdjęcia ze swoim ukochanym, między innymi z zagranicznych wakacji.

Z czego słynie zespół Mirage?

Zespół Mirage, w którym wokalistką jest Marta Konopla ma na swoim koncie sporo muzycznych sukcesów. Przez wiele lat istnienia na rynku wylansował on wiele hitów, między innymi „To proste tak”, „Imię na literę M”, „Złota klatka”, „Moje serce zakochane” czy „Ja kocham cię tak”. Obecnie piosenki te mają po kilkanaście mln odsłon. W roku 2017 ich singiel uzyskał nawet status Platynowej Płyty.

Czy Marta Konopla ma dzieci? Znasz już odpowiedz na to pytanie! Jak na razie artystka nie doczekała się potomstwa.

Fot. główne: Zrzut ekranu z klipu „MIRAGE & YOKO – Zacznę od nowa” na kanale „MIRAGE & YOKOZobacz także:
Archiwum: luty 2023

Popularne wpisy: