Czy Marta Manowska ma męża lub chłopaka?

Aleksandra Nabierzyńska

Czy Marta Manowska ma męża? Jest to znana polska prezenterka i dziennikarka, która stała się rozpoznawalna głównie dzięki programowi „Rolnik szuka żony”, którego jest prowadzącą. Sprawdź, czy obecnie jest w związku małżeńskim!

Czy Marta Manowska ma męża

Marta Manowska to gwiazda telewizji, która w 2023 roku skończy 39 lat. Pochodzi z województwa śląskiego i studiowała dziennikarstwo na Uniwersytecie w Katowicach. Zanim stała się gwiazdą telewizji, to była przede wszystkim dziennikarką i pracowała w agencji reklamowej. Teraz jednak głównie znana jest z prowadzenia programów w telewizji TVP.  Widzowie ją bardzo lubią, a niektórzy zastanawiają się, czy Marta Manowska ma męża? Co wiadomo na ten temat? Dowiedz się!

Czy Marta Manowska ma męża? 

Marta Manowska to prezenterka, którą uwielbiają widzowie. Polubili ją oni m.in. za spokojne wypowiedzi, czy niski i zarazem kojący głos. Poza tym prowadząca „Rolnik szuka żony” jest bardzo uśmiechniętą osobą. Jej fani zastanawiają się, czy Marta Manowska ma męża lub partnera? Na ten moment nie ma żadnych oficjalnych informacji. Jednym z powodów jest to, że Manowska bardzo ceni swoją prywatność i raczej nie opowiada w mediach o swoim życiu prywatnym. 

O życiu prywatnym Marty Manowskiej

Choć nie wiadomo, czy Marta Manowska ma męża, to jednak warto wiedzieć, że gwiazda TVP była już w kilku związkach. Media informują m.in. o relacji z mężczyzną znanym w show-biznesie. To ktoś o imieniu Adam, który jest dźwiękowcem i pracuje przy rozmaitych produkcjach takich jak np. „O mnie się nie martw”. Ponoć Manowska była z nim w związku w 2019 roku, aczkolwiek nie udało im się przetrwać próby czasu. Były także inne spekulacje – gwiazdę łączono np. z bratem uczestnika programu „Rolnik szuka żony”. Później paparazzi przyłapało prezenterkę z tajemniczym brunetem nad polskim morzem. Podobno nie szczędzili sobie pocałunków, czy czułości. Mimo wszystko wciąż nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat tego, czy Marta Manowska jest w związku. 

Jak na razie nie wiadomo, czy Marta Manowska ma męża. Cóż, nie pozostaje nic innego jak poczekać, aż gwiazda TVP zdecyduje się opowiedzieć nieco więcej o swoim życiu prywatnym.

Fot. Główne: Telemagazyn via Wikipedia, CC BY 3.0Zobacz także:
Archiwum: marzec 2023

Popularne wpisy: