Marta Kielczyk – ile ma dzieci? Poznaliśmy odpowiedź!

Aleksandra Nabierzyńska

Marta Kielczyk – ile ma dzieci? To prezenterka telewizyjna, którą widzowie uwielbiają. Czy doczekała się już dzieci? Najważniejsze informacje na ten temat znajdziesz w naszym artykule!

marta kielczyk ile ma dzieci

Marta Kielczyk praktycznie od zawsze wiedziała, że to właśnie z dziennikarstwem chce wiązać swoją przyszłość. Był to powód, dla którego zdecydowała się ukończyć Instytut  Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Widzowie ją naprawdę uwielbiają, co na pewno wynika z tego, że Kielczyk jest niezwykle uśmiechniętą i sympatyczną dziennikarką. Marta Kielczyk – ile ma dzieci? Co wiadomo na ten temat? Sprawdź to w naszym artykule!

Marta Kielczyk – ile ma dzieci? 

Marta Kielczyk – ile ma dzieci? Na ten temat nie ma właściwie żadnych informacji. Marta Kielczyk raczej stara się nie opowiadać o swoim życiu prywatnym. Zatem nie jesteśmy w stanie powiedzieć, ile i czy w ogóle doczekała się dzieci. I chociaż w internecie można znaleźć jedno jej zdjęcie z dziećmi, to jak się jednak okazało to zdjęcie z eventu „Zima mroźna nam niegroźna”, przeznaczonego dzieciom z potrzebujących rodzin. 

Marta Kielczyk – co warto o niej wiedzieć?

Marta Kielczyk jest popularną polską dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Urodziła się 23 maja 1974 roku, zatem w roku 2023 kończy 49 lat. W trakcie nauki mieszkała w Rawie Mazowieckiej. Skończyła tamtejsze LO im. Marii Skłodowskiej-Curie. Oprócz tego udało jej się ukończyć Instytut Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego i Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Najpierw zaczęła pracować w Radiu Kolor, później w Programie I Polskiego Radia. Następnie zaczęła pracować na planie „Panoramy”, czy też tworzyła cotygodniowe felietony w ,,Pytaniu na śniadanie”. Z najnowszych informacji wiadomo, że niedawno Marta Kielczyk dołączyła do ekipy „Wiadomości” TVP.

Marta Kielczyk – ile ma dzieci? Wiesz już, że odpowiedź na to pytanie pozostaje bez odpowiedzi. Trzeba poczekać, aż prezenterka telewizyjna sama zdecyduje się opowiedzieć co nieco o swoim życiu prywatnym. 

Fot. główne: Fryta 73 via Flickr, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: marzec 2023

Popularne wpisy: