Wojciech Cejrowski – ile ma dzieci? Informacje o życiu prywatnym

Aleksandra Nabierzyńska

Wojciech Cejrowski – ile ma dzieci? To popularny polski podróżnik, który ma wielu fanów, jednak czy doczekał się pociech? Znamy odpowiedź na to pytanie – koniecznie sprawdź ją w artykule!

wojciech cejrowski ile ma dzieci

Wojciech Cejrowski to nie tylko podróżnik, ale też dziennikarz, fotograf, czy publicysta. Chyba każdy przynajmniej raz o nim słyszał. Na swoim koncie ma wiele książek i publikacji prasowych, choć zdecydowana większość osób kojarzy go z programu podróżniczego „Boso przez świat”. Wojciech Cejrowski – ile ma dzieci? To pytanie zadają sobie fani podróżnika. Jak brzmi odpowiedź? Dowiedz się z naszego krótkiego artykułu!

Wojciech Cejrowski – ile ma dzieci?

Wojciech Cejrowski – rodzina podróżnika to temat, który interesuje wiele osób. Wojciech Cejrowski przez całe swoje życie był w kilku związkach, lecz ważną informacją jest to, że niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Mimo to wiadomo, że jego pierwszą żoną była podróżniczka Beata Pawlikowska, z którą związał się w 1994 roku. Jednak 10 lat później się rozstali i wzięli rozwód. Później Cejrowski poznał Joannę Najfeld i wziął z nią ślub w 2010 roku. Wojciech Cejrowski – ile ma dzieci? Czy ma liczną rodzinę? Chociaż jest już w kolejnym związku małżeńskim, to wciąż nie doczekał się dzieci.

Wojciech Cejrowski – co powinieneś o nim wiedzieć?

Wojciech Cejrowski uważany jest za najpopularniejszego polskiego podróżnika. Urodził się 27 czerwca 1964 roku w Elblągu, zatem obecnie ma 59 lat. Po skończeniu liceum poszedł do Państwowej Szkoły Teatralnej w Warszawie i w tym samym czasie studiował też historię stuki na Katolickim Uniwersytecie w Lublinie oraz archeologię i socjologię na Uniwersytecie Warszawskim. Aktualnie jest w związku małżeńskim z Joanną Najfeld – dziennikarką, działaczką katolicką. Interesującą ciekawostką na jego temat jest to, że odwiedził aż 40 krajów na 6 kontynentach!
Wojciech Cejrowski – ile ma dzieci? Już poznałeś odpowiedź na to pytanie: zgodnie z dostępnymi informacjami podróżnik nie ma żadnych dzieci.

Fot. główne: Silar via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: marzec 2023

Popularne wpisy: