Joanna Kurska – ile ma dzieci? Sprawdź, jak mają na imię!

Aleksandra Nabierzyńska

Joanna Kurska – ile ma dzieci? Znamy odpowiedź na to pytanie! Joanna Kurska jest znaną dziennikarką, ale czy ma dzieci? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

joanna kurska ile ma dzieci

Joanna Kurska to dziennikarka, która od dawna związana jest z mediami. Przez wiele lat pracowała w Telewizji Polsat, ale była także dyrektorką programową TVP i odpowiadała za strategię programową i wizerunkową stacji. Najwięcej osób usłyszało jednak o niej, gdy na jaw wyszedł jej związek z Jackiem Kurskim. Joanna Kurska – ile ma dzieci? To jedna z kwestii, która bardzo interesuje mnóstwo osób. Poznaj odpowiedź na to pytanie już dziś!

Joanna Kurska – ile ma dzieci?

Joanna Kurska – ile ma dzieci? Obecnie Joanna Kurska ma troje dzieci. To Filip, Kacper i Anna. Ostatnie dziecko, czyli Annę Klarę Teodorę, urodziła dość niedawno, bowiem 25 marca 2021 roku. Dzisiaj dziewczyna, która dostała imię po zmarłej mamie Jacka Kurskiego ma już prawie dwa latka. Jest to pierwsza wspólna pociecha Joanny i Jacka Kurskich. Warto dodać, że mąż Joanny także ma więcej dzieci z poprzedniego małżeństwa: Antoniego, Zuzannę i Olgierda.

Joanna Klimek – pierwszy mąż, dziecko

To bardzo ciekawy temat. Zanim Joanna została żoną Jacka Kurskiego, to była w związku małżeńskim z Tomaszem Klimkiem, z którym rozstała się, ale pozostaje w dobrych relacjach. To właśnie z nim dziennikarka ma dwoje najstarszych dzieci: Filipa i Kacpra. Kim jest natomiast Tomasz Klimek? To reżyser, który pracuje w agencji kreacji oprawy i reklamy TVP już od kilku lat. Odpowiedzialny jest za przygotowywanie różnych dużych imprez dla publicznego nadawcy – m.in. w poprzednich latach przygotowywał sylwestrowe imprezy. 

Joanna Kurska – ile ma dzieci i czy ma męża? Odpowiedź na to pytanie jest już znana. Dziennikarka i prywatnie żona Jacka Kurskiego ma troje dzieci w różnym wieku.Zobacz także:
Archiwum: marzec 2023

Popularne wpisy: