Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? Informacje o życiu prywatnym wokalisty

Aleksandra Nabierzyńska

Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? W tym bardzo łatwo można się pogubić! W końcu jest to popularny polski wokalista, którego życie rodzinne jest dość skomplikowane. Sprawdź, ile ma dzieci!

ile dzieci ma michał wiśniewski

Media uwielbiają mówić o Michale Wiśniewskim. Bardzo często w internecie pojawiają się artykuły na jego temat i nie dotyczą one jego dokonań zawodowych, a życia osobistego. Portale piszą m.in. o kolejnych związkach czy dzieciach wokalisty. Jedną z najświeższych nowinek jest to, że aktor w 2023 roku zostanie po raz kolejny ojcem. Zatem ile dzieci ma Michał Wiśniewski? Z kim jest w związku? Dowiedz się więcej na ten temat!

Ile dzieci ma Michał Wiśniewski?

Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? Nie mało – to zdecydowanie pewna informacja! Okazuje się, że obecnie jest ojcem piątki dzieci. Doczekał się ich z Mandaryną (dwoje dzieci), Anną Świątczak (dwoje dzieci) i z Polą Wiśniewską (jedno dziecko). Dzieci wokalisty mają niezwykle oryginalne i rzadko spotykane imiona takie jak: Xavier Michał, Fabienne Marta, Etiennette Anna, Vivienne Vienna i Falco Amadeus. Przyznasz, że imiona są bardzo wyszukane!

Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz szósty

Wiesz już, ile dzieci ma Michał Wiśniewski. Ciekawostką jest jednak to, że w październiku 2022 roku artysta podzielił się informacją, iż zostanie ojcem po raz szósty. Warto podkreślić, że ta wieść była bardzo zaskakująca dla fanów muzyka Ich Troje. Jego żona – Pola Wiśniewska – jest w ciąży i najprawdopodobniej urodzi już w maju 2023 roku. W listopadzie 2022 roku Michał Wiśniewski opublikował na InstaStory zdjęcie, z którego wiemy, że spodziewa się on kolejnego synka. Wiadomo także, jakie imię będzie miała kolejna pociecha – najprawdopodobniej będzie to Cloë lub Vincent. Niezależnie od tego, jakie imię wybiorą rodzice, z pewnością będzie ono tak samo oryginalne co poprzednie. 

Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? Odpowiedź na to pytanie jest już oczywista! Podsumowując, artysta ma trzy córki i dwóch synów, a do tej gromadki dojdzie niedługo kolejne dziecko!

Fot. główne: Roger Gor photos via Wikipedia, CC BY 3.0Zobacz także:
Archiwum: marzec 2023

Popularne wpisy: