Ile dzieci ma Ronaldo? Ma całkiem liczną rodzinę!

Aleksandra Nabierzyńska

Ile dzieci ma Ronaldo? Wiele osób zastanawia się, ile dzieci ma ikona światowej piłki nożnej. Czy znasz odpowiedź na to pytanie? Jeśli nie, to zachęcamy do przeczytania naszego artykułu!

ile dzieci ma ronaldo

Cristiano Ronaldo to jedna z gwiazd, która może pochwalić się liczną rodziną. Ma kilkoro dzieci w różnym wieku. I choć jest to najbardziej znany piłkarz świata, to mimo wszystko jego życie prywatne okryte jest pewną tajemnicą. W związku z tym często pojawiają się pytania, ile dzieci ma Ronaldo? Sprawdź!

Ile dzieci ma Ronaldo?

Ile dzieci ma Ronaldo? Wiadomo, że Cristiano Ronaldo ma piątkę dzieci. Po raz pierwszy został ojcem 17 czerwca 2010 roku, kiedy to na świecie pojawił się jego najstarszy syn Cristiano Junior. Zatem już niedługo chłopiec skończy 13 lat! Kilka lat później, a dokładniej: w 2017 roku został tatą bliźniaków o imieniu Eva i Mateo. Również w 2017 roku poznał Georginę Rodriguez, czyli swoją aktualną partnerkę, z którą także szybko doczekał się kolejnej pociechy. Czwartym dzieckiem Ronaldo jest córka Alana Martina. Piłkarz ma też piąte dziecko (córeczkę), które urodziło się w kwietniu 2022 roku. Fani często zastanawiają się też, ile dzieci urodziła Georgina Ronaldo. Okazuje się, że jest ona matką dwójki dzieci. 

Cristiano Ronaldo stracił syna

Wiesz już, ile dzieci ma Ronaldo, lecz powinieneś także wiedzieć, że w kwietniu Cristiano Ronaldo podzielił się tragiczną informacją w mediach społecznościowych. Przekazał, że jego syn nie żyje. Które dziecko stracił Ronaldo? Chodzi tutaj o jedno z bliźniąt. Oficjalnie nie wiadomo, z jakiego powodu zmarło dziecko, choć angielskie media podają, że do śmierci doszło podczas porodu, choć należy podkreślić, że te informacje są niepotwierdzone. 

Ronaldo – dzieci, surogatka

W internecie można znaleźć informacje, które wskazują na to, że pierwszą trójkę dzieci Cristiano Ronaldo, czyli Cristiano Junior, Eva i Mateo urodziła surogatka lub dwie różne kobiety. Jeśli zaś chodzi o dwójkę młodszych dzieci piłkarza, to urodziła je jego obecna partnerka, Georgina Rodriguez. 

Ile dzieci ma Ronaldo? Poznałeś już odpowiedź na to pytanie. Co więcej, najprawdopodobniej Cristiano Ronaldo planuje mieć więcej pociech!

Fot. główne: Dagur Brynjólfsson via Flickr, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: marzec 2023

Popularne wpisy: