Cristiano Ronaldo – żony. Czy kiedykolwiek stanął na ślubnym kobiercu?

Kaja Nowacka

Cristiano Ronaldo – żony, czy raczej brak żony – to temat zawsze gorący. Jaki jest prawdziwy obraz miłosnego życia największej gwiazdy futbolu? Jakie są historie kobiet, które zdołały skraść serce tej piłkarskiej legendy?

cristiano ronaldo żony

Od szalonych romansów z celebrytkami, poprzez burzliwy związek z rosyjską modelką, aż po trwałą relację z Georginą Rodriguez. Życie miłosne Cristiano Ronaldo to prawdziwy kalejdoskop, w którym partnerki wcale nie zmieniały się tak szybko, jak to przedstawiały media. Co wiemy o partnerkach i żonach Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo – żony. Czy największy piłkarz na świecie ma żonę?

Nie tylko piłkarskich fanów interesują żony Cristiano Ronaldo. Warto przy tym uściślić, że z dostępnych informacji nie wynika, by piłkarz kiedykolwiek się ożenił. Ronaldo, choć nigdy formalnie nie wziął ślubu, od 2016 roku utrzymuje poważny związek z Georginą Rodriguez i niekiedy nazywa ją swoją żoną.

Para, która poznała się w jednym z ekskluzywnych salonów Gucciego, ma razem dwie córki. Synek zmarł podczas porodu. Georgina z wielką troską wychowuje pozostałe dzieci piłkarza: Cristiano Juniora, Mateo oraz Evę Marię. Argentynka często mówi mediom, że ma szczęście być partnerką tak wybitnego piłkarza.

Cristiano Ronaldo – kobiecy magnes. Burzliwe związki gwiazdy futbolu

Mimo że do tej pory żadna kobieta nie została żoną Cristiano Ronaldo, nie oznacza to jednak, że jego życie uczuciowe nie istniało! Zanim związał się z Georginą, Ronaldo próbował zbudować szczęśliwe związki z wieloma innymi kobietami. 

Zasłynął jako prawdziwy łamacz serc, zyskując nawet przydomek casanovy. Jego związki, nie zawsze trwałe, były obiektem zainteresowania mediów. Od romansu z celebrytką Paris Hilton, poprzez związek z rosyjską modelką Iriną Shayk, aż po relację z aktorką Gemmą Atkinson – historia miłosna Cristiano Ronaldo jest pełna zaskakujących zwrotów akcji.

Ronaldo nigdy nie ukrywał swojej słabości do pięknych kobiet. Wielu obserwatorów zastanawiało się, czy jego burzliwe życie miłosne będzie wpływać na jego karierę piłkarską. Jak na razie, wygląda na to, że piłkarski geniusz dobrze radzi sobie na obu polach.

Fot. główna: Fanny Schertzer via Wikipedia, CC BY-SA 3.0Zobacz także:
Archiwum: lipiec 2023

Popularne wpisy: