Cristiano Ronaldo – dzieci. Piłkarz doczekał się sporej gromadki pociech!

Kaja Nowacka

Co wiemy o prywatnym życiu Cristiano Ronaldo? Dzieci tej supergwiazdy futbolu, to temat, który wciąż budzi wiele emocji. Poznaj nieznane dotąd fakty z życia rodzinnego Ronaldo – ilu pociech się doczekał, kim są ich matki?

cristiano ronaldo dzieci

Życie Ronaldo, jak każdej supergwiazdy, jest pełne blasku i sukcesów, ale też tajemnic i zagadek. Jedną z nich są dzieci Cristiano Ronaldo. Czy są biologicznym rodzeństwem? Co wiemy o ich matkach? Jakie są ich historie? Odpowiedzi na te pytania od dawna intrygują fanów piłkarza na całym świecie!

Cristiano Ronaldo – dzieci. Ile ich jest i jak się nazywają?

Dzieci Cristiano Ronaldo to naprawdę wesoła gromadka. Piłkarz ma ich bowiem pięcioro – nie jest też powiedziane, że na tym poprzestanie, ponieważ jest bardzo rodzinnym człowiekiem. 

Najstarszym z nich jest Cristiano Junior, urodzony w Stanach Zjednoczonych 17 czerwca 2010 roku. Potem przyszła na świat para bliźniaków – Mateo i Eva Maria (8 czerwca 2017). Ta trójka została urodzona dzięki pomocy surogatki, czyli matki zastępczej. Ich tożsamość pozostaje owiana tajemnicą. Nie wiadomo też, czy piłkarz skorzystał z usług jednej, czy dwóch kobiet. Piłkarz nie zamierza tego upubliczniać.

W 2017 roku na świat przyszła Alana Martina – owoc związku z Georginą Rodriguez Hernandez, hiszpańską influencerką. W 2022 roku para powitała na świecie bliźnięta – Bellę Esmeraldę i Angelo, którego niestety stracili podczas porodu. Dzieci Cristiano Ronaldo od dnia narodzin znajdują się na świeczniku. Być może dlatego piłkarz chętnie pokazuje je w swoich mediach społecznościowych.

Życie Cristiano Ronaldo – między boiskiem a domem

Cristiano Ronaldo jest znanym playboyem, który na przestrzeni lat był związany z wieloma kobietami. Jego partnerkami były m.in. modelki Alice Goodwin, Gemma Atkinson i światowej sławy Irina Shayk. Ostatecznie, jego serce skradła Georgina Rodriguez Hernandez, hiszpańska influencerka, z którą ma dwójkę dzieci.

Choć Ronaldo jest na szczycie swojej kariery i uważany za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie, jest przede wszystkim ojcem. Jego życie zawodowe i rodzinne są równie pasjonujące. Ostatecznie, dzieci Cristiano Ronaldo są częścią jego niezwykłej podróży – tajemniczej, pełnej zaskakujących zwrotów akcji, ale przede wszystkim miłości.

Fot. główna: Анна Нэсси via Wikipedia, CC BY-SA 3.0Zobacz także:
Archiwum: lipiec 2023

Popularne wpisy: