Michał Wiśniewski – majątek. Jaka jest finansowa sytuacja artysty?

Michał Wójtowicz

Ile zarabia Michał Wiśniewski? Majątek tej ikony polskiego show-biznesu to temat, który od dawna fascynuje media i fanów. Wiele się mówi o spektakularnym powrocie do formy finansowej tego kolorowego rockmana. Właśnie tę historię dziś opowiemy!

michał wiśniewski majątek

Michał Wiśniewski – majątek, który zaskakuje

Złote lata Michała Wiśniewskiego niosły ze sobą miliony, które niestety, jak sam przyznał, uciekały mu przez palce. Zabawa kosztowała go wiele – majątek Michała Wiśniewskiego, jaki swego czasu stracił, wynosił około 35 milionów złotych! W pewnym momencie było tak źle, że zdecydował się na ogłoszenie upadłości i pracę z syndykiem.

Obecnie majątek Michała Wiśniewskiego nie jest znany. Wiadomo jedynie, że dzięki licznym projektom stworzył zaplecze finansowe. Według wyliczeń jednego z tabloidów, jego miesięczne przychody mogą wynosić nawet 80 tysięcy złotych miesięcznie.

Kim jest Michał Wiśniewski. Co o nim wiemy?

Michał Wiśniewski, znany z długiej kariery muzycznej z zespołem Ich Troje, jest nie tylko postacią publiczną, ale i biznesmenem. W ciągu swojego życia przeszedł burzliwe czasy, które zaowocowały niekiedy bolesnymi lekcjami o zarządzaniu pieniędzmi.

Dziś jest właścicielem bogatego portfolio, które obejmuje m.in. kanał YouTube z prawie 180 tys. obserwujących, liczne koncerty i nie tylko. Wspólnie z żoną prowadzi podcast, pojawił się również jako jeden z jurorów w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. To wszystko sprawia, że o Michale Wiśniewskim cały czas jest głośno. Dzięki swemu charakterystycznemu wizerunkowi nadal jest postacią rozpoznawalną – pomaga mu to z pewnością w pomnażaniu swojego majątku.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „JESTEM JAKI JESTEM 3 czyli WIŚNIA BUDUJE | TRAILER” via YouTube.com – Michał WiśniewskiZobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: