Friz – majątek, który budzi podziw. Jak Wiśniewski gromadzi swoje miliony?

Michał Wójtowicz

Krążą już legendy o zarobkach Friza. Majątek youtubera budzi podziw i ciekawość fanów, jak i zainteresowanych biznesem internetowym. Karol Wiśniewski, bo o nim mowa, nie tylko dominuje na polskim YouTube, ale i zgromadził imponujące środki finansowe.

friz majątek

Friz – majątek. Skąd się biorą jego miliony?

Jak swój sukces osiągnął Karol Wiśniewski? Majątek, jaki zgromadził, to efekt ciężkiej pracy. Friz to nie tylko twórca internetowy, ale także jeden z najbogatszych youtuberów w Polsce. Według tygodnika „Wprost” jest jednym z 40 najbogatszych Polaków przed 40. rokiem życia! Twórcy rankingu oszacowali jego majątek na 64 miliony złotych!

Skąd biorą się te miliony? Na pewno z YouTube’a, ale to nie koniec historii. Friz nie tylko tworzy treści, ale także inwestuje, a jego firmy generują duże zyski. Wiśniewski potrafi zarabiać na różnorodnych projektach – od reklam, przez sprzedaż produktów z logiem swojej grupy, aż po streaming muzyki. Największe kwoty pojawiają się, gdy na kanałach Friza są ogromne wyświetlenia. I tak oto rośnie majątek Friza.

Karol Wiśniewski – kim jest twórca o pseudonimie Friz?

Karol Wiśniewski, znany pod pseudonimem Friz, to jeden z najbardziej popularnych twórców internetowych w Polsce. Jego historia to inspiracja dla młodych ludzi, którzy marzą o stworzeniu własnej platformy i osiągnięciu sukcesu w świecie internetu. Wszystko zaczęło się niewinnie, od filmów na YouTube, w których pokazywał, jak robi wyczynowe sztuczki na rolkach. Teraz jest założycielem Ekipy, prowadzi własny kanał na YouTube, a także jest współwłaścicielem Ekipa Holding.

Wiśniewski to człowiek, który potrafi zarabiać na różnorodnych projektach. Przyznał, że kwoty na YouTube są pewniejsze niż te wynikające ze współprac czy innych inwestycji. To nie koniec jego planów – Friz nie przestaje szukać nowych możliwości. Wierzy, że przyszłość przyniesie jeszcze więcej nowych szans.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Ostatnie wakacje we dwoje…🤰👶🏼” via YouTube.com – Karol Friz WiśniewskiZobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: