Karol Strasburger – ile zarabia? Odpowiadamy na pytanie o zarobki gwiazdy!

Kaja Nowacka

Ile zarabia Karol Strasburger? Prowadzący „Familiady” jest popularną osobowością telewizyjną, ale czy przekłada się to na jego zarobki? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie i zaspokoić ciekawość fanów.

karol strasburger ile zarabia

Rola gospodarza teleturnieju „Familiada” to nie jedyne zajęcie Karola Strasburgera. Ile zarabia zatem ten aktor i prezenter? On sam zachowuje taktowne milczenie, ale od czego są media? Co chwilę pojawiają się informacje, które podają szacunkowe wartości jego majątku.

Karol Strasburger – ile zarabia prezenter?

Na to, ile zarabia Karol Strasburger, wpływa kilka czynników. Przede wszystkim jest to liczba zleceń. Mężczyzna nie tylko prowadzi słynny teleturniej w TVP2, ale także występuje gościnnie w filmach i serialach. Poza tym osiągnął już wiek emerytalny, zatem otrzymuje i to świadczenie.

Niemniej „Familiada” to jedno z jego głównych źródeł dochodu. Według niepotwierdzonych informacji Karol Strasburger może rocznie zarabiać na jej prowadzeniu nawet milion złotych! Sam jednak nigdy nie odniósł się do tych plotek.

Kim jest Karol Strasburger?

Karol Strasburger stara się żyć z dala od skandali oraz plotkarskich mediów. Przez lata wystąpił w wielu filmach i seriach, jednak to angaż do „Familiady” uczynił z niego ikonę. Obecnie jest mężem Małgorzaty Weremczuk. Mają córeczkę Laurę, która przyszła na świat w 2019 roku. Jest to pierwsze dziecko Karola Strasburgera.

Fot. główna: Fryta 73 via Wikipedia, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: wrzesień 2023

Popularne wpisy: