Karol Strasburger – ile ma dzieci? Informacje z życia prywatnego gwiazdy

Aleksandra Nabierzyńska

Karol Strasburger – ile ma dzieci? To pytanie zadaje sobie wiele osób. My na szczęście znamy na nie odpowiedź i chętnie się z nią podzielimy. Dowiedz się więcej o jego życiu prywatnym z naszego artykułu!

karol strasburger ile ma dzieci

Karol Strasburger to polski aktor teatralny i filmowy, a także prezenter telewizyjny. Zdecydowana większość osób kojarzy go z roli prowadzącego w popularnym teleturnieju „Familiada”. Ostatnimi czasy w mediach było głośno o tym, że został ojcem. Karol Strasburger – ile ma dzieci? Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej o jego życiu prywatnym, to zachęcamy do przeczytania krótkiej lektury!

Karol Strasburger – ile ma dzieci?

Karol Strasburger – ile ma dzieci? Choć może to dziwić, to aktor i prezenter telewizyjny był bezdzietny aż do 72. roku życia. Jakie dzieci ma Karol Strasburger? Zmiana nadeszła w 2019 roku, kiedy to doczekał się córeczki Laury, która przyszła na świat w listopadzie 2019 r. Ta jednak do dziś jest jedynym dzieckiem Karola Strasburgera. Fakt ten, iż został ojcem po siedemdziesiątce, wywołał ogromną burzę w opinii publicznej. Równie kontrowersyjne było to, iż córka jest owocem miłości aktora z młodszą o 37 lat Małgorzatą Weremczuk. Niektórzy także zastanawiają się, czy aktor planuje powiększyć rodzinę? W wywiadzie stwierdził, że wraz z żoną nawet o tym nie myślą.

Karol Strasburger i jego związki 

Obecnie Karol Strasburger jest szczęśliwym mężem Małgorzaty Weremczuk, z którą – jak już wspomnieliśmy – doczekał się córeczki Laury. Jednak prezenter telewizyjny ma za sobą aż trzy śluby. Pierwszą jego żoną była aktorka Barbara Burska, natomiast drugą – Irena Morcińczyk. Czy Karol Strasburger miał dzieci z pierwszego małżeństwa? Czy miał dzieci z drugą żoną? Okazuje się, że z poprzednimi żonami nie doczekał się dzieci. 

Karol Strasburger – czy ma dzieci? Poznałeś już odpowiedź na to pytanie. Wygląda na to, że aktor i prezenter telewizyjny obecnie jest w szczęśliwym związku małżeńskim i cieszy się czasem spędzanym z malutką córeczką. 

Fot. główne: ToAr via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: marzec 2023

Popularne wpisy: