Czy Tadeusz Sznuk ma żonę – poznaj skrzętnie skrywany sekret

Michał Wójtowicz

O tym, czy Tadeusz Sznuk ma żonę, spekulowano wiele lat. Prowadzący popularnego teleturnieju rzadko wspomina o swoim życiu prywatnym. Sprawdź, czym w końcu podzielił się prezenter teleturnieju „Jeden z dziesięciu”.

Czy Tadeusz Sznuk ma żonę

Tadeusz Sznuk to postać znana i lubiana przez niemal wszystkich widzów. Dlatego nie dziwi fakt, że oglądający zaczęli interesować się jego życiem prywatnym. Na pytanie, czy Tadeusz Sznuk ma żonę, długo nikt nie potrafił udzielić odpowiedzi. W końcu zdradził on kilka sekretów ze swojego życia. Okazało się, że dziennikarz od kilkudziesięciu lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim.

Czy Tadeusz Sznuk ma żonę?

Tadeusz Sznuk, choć z telewizją związany jest od niemal 30 lat, wciąż trzyma się od mediów z daleka. Nie interesuje go blask fleszy i rzadko rozmawia z dziennikarzami. Jednak odpowiedź na pytanie, czy Tadeusz Sznuk ma żonę, bardzo nurtowała fanów. W końcu postanowił on udzielić jednoznacznej odpowiedzi na ten temat. Okazuje się, że jest żonaty i doczekał się ze swoją żoną trójki dzieci. Zarówno żona, jak i dzieci stronią od medialnego zgiełku i chronią swoją prywatność. Jedyne co jest pewne, to że Tadeusz Sznuk jest w związku szczęśliwy i spełniony.

Skąd wiadomo, czy Tadeusz Sznuk ma żonę?

Nikt nie był pewien, czy Tadeusz Sznuk ma żonę, aż do czasu wywiadu udzielonego dziennikarce TVP, Barbarze Trusińskiej. To właśnie wtedy oficjalnie przyznał się, że od wielu lat jest szczęśliwym mężem. On i jego żona zostali też dziadkami dwojga wnucząt. Prowadzący zapytany przez dziennikarkę, co o nim myśli jego żona, odpowiedział ze słynną dla siebie przekorą „Żona ma o mnie zdanie bez wątpienia słuszne”. Żona Tadeusza Sznuka z pewnością ma duże poczucie humoru.

Tadeusz Sznuk to dziennikarz, prezenter telewizyjny, a także lektor filmowy. Urodził się 16 lipca 1943 roku w Kielcach. Od 1994 roku prowadzi teleturniej „Jeden z dziesięciu”. Związany był także z Polskim Radiem, prowadził słynną audycję „Lato z radiem”. Prywatnie ma żonę i troje dzieci – dwóch synów i córkę. W ostatnich latach doczekał się także dwójki wnucząt. Jest fanem lotnictwa, został też pilotem śmigłowców i samolotów.

Fot. Główne: Wojciech Pędzich via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: grudzień 2022

Popularne wpisy: