Friz – wzrost gwiazdy: czy to klucz do jego sukcesu?

Kaja Nowacka

Chciałbyś wiedzieć, jaki wzrost ma Friz, drugi najpopularniejszy polski influencer? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej o jego tajemniczej sylwetce!

friz w ameryce w plenerze

Friz – jakim wzrostem może się pochwalić?

Friz, czyli Karol Wiśniewski, ma 173 cm wzrostu. To drugi najbardziej popularny influencer w Polsce, który zdobył ogromną rzeszę fanów swoją twórczością.

Od rolkarza do wielkiego sukcesu na YouTube

Karol Wiśniewski, znany jako Friz, zaczął swoją przygodę z YouTube w 2010 roku, publikując filmy związane z jazdą na rolkach. Szybko zdobył popularność dzięki materiałom związanym z grami takimi jak Minecraft i Pokémon Go oraz wideoprankami inspirowanymi innymi polskimi twórcami.

W 2018 roku, wspólnie z kolegami Mateuszem Trąbką ps. Tromba oraz Łukaszem Wojtycą ps. Wujek Łuki, założył zespół twórców internetowych Ekipa Friza. Grupa ta z czasem rozbudowała się o dziewięciu nowych artystów, a w 2021 roku wydała album studyjny pt. Sezon 3.

Friz w rankingu Forbesa i prowadzenie własnych przedsiębiorstw

W 2021 roku Friz zajął drugie miejsce w rankingu najpopularniejszych polskich influencerów stworzonym przez Forbes oraz 21. miejsce na liście 40 najbogatszych Polaków poniżej 40 roku życia według tygodnika „Wprost”. Jego majątek szacowany jest na 151 milionów złotych.

Friz, wraz z Ekipą, stworzył siedem przedsiębiorstw, w tym Ekipa Holding, EkipaToNosi, Pigeon Studios, Ekipa Investments, Serwer Ekipy, Ekipa Management oraz Join Our Dreams. Prywatnie jest partnerem Weroniki Sowy (ps. Wersow), a w lutym 2023 ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka.

Źródło zdjęcia: Stop klatka via youtube „OTO ZWYCIĘZCY TWOJE 5 MINUT 2! (T5M2 ODC 10)”Zobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: