Joanna Krupa – dziecko: Prywatne szczęście gwiazdy!

Aleksandra Nabierzyńska

Dziecko Joanny Krupy to kwestia, którą fani znanej polskiej celebrytki, modelki i prezenterki interesują się najbardziej. Sprawdź, jak matka małej Asha-Leigh łączy obowiązki zawodowe i rodzicielskie!

joanna krupa dziecko

Dziecko Joanny Krupy – jak się nazywa jej córeczka?

Asha-Leigh to oczko w głowie Joanny. Urodzona w listopadzie 2019 roku pociecha jest największym skarbem dla swojej mamy. Joanna od początku otaczała córeczkę troską i miłością, a sama przyznała, że dziecko zasadniczo zmieniło jej postrzeganie świata i system wartości.

Macierzyństwo a kariera

Bycie matką nie zatrzymało Joanny w rozwoju kariery. Wręcz przeciwnie, celebrytka przyznaje, że dzięki Ashy-Leigh stała się bardziej uważna, subtelna i spokojna, a to pozytywnie przełożyło się na jej działania zawodowe.

Jak Asha znosi rozstania z mamą?

Joanna doskonale łączy obowiązki zawodowe z troską o córkę. Mimo licznych obowiązków zawodowych, mała Asha-Leigh zawsze jest na pierwszym miejscu. Podczas nieobecności mamy babcia wypełnia pustkę, dbając o dziewczynkę.

Częste wyjazdy Joanny nie są łatwe dla małej Ashy, która tęskni za mamą. Jednak dziewczynka jest otoczona opieką i miłością bliskich, którzy starają się, aby jej życie było jak najbardziej normalne, mimo nieobecności matki.

Joanna Krupa – dziecko. Rola matki

Dla Joanny Krupy dziecko to przewartościowanie spraw, a macierzyństwo to nowa rola, w którą weszła z wielkim zaangażowaniem. Córka stała się dla niej największym priorytetem, a relacje z najbliższą rodziną są dla celebrytki nieocenione.

Pragnienie powiększenia rodziny

Joanna marzy o dużym rodzeństwie dla swojej córeczki, podkreślając wielokrotnie, jak ważne są dla niej relacje rodzinne. Celebrytka nie wyklucza adopcji, jeśli nie udałoby się jej ponownie zajść w ciążę.

O relacjach z rodziną i swoim podejściu do materii matki często opowiada w mediach, zarażając pozytywną energią i miłością do bliskich.

Kim jest Joanna Krupa?

Znasz już dziecko Joanny Krupy, a czy wiesz, z czego znana jest celebrytka? To polsko-amerykańska modelka, prezenterka i aktorka. Kobieta zasłynęła rolą jurorki w programie TVN „Top Model”. Joanna zawsze była osobą aktywną zawodowo, jednak po narodzinach córki jej życie obróciło się o 180 stopni.

Dzięki wielu rolom w telewizji i pracy modelki, Joanna zdobyła szerokie grono fanów. Jej życie prywatne i kariera są ściśle ze sobą powiązane, co sprawia, że jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim show-biznesie.

Fot. główna: MiamiFilmFestival via Wikipedia, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: październik 2023

Popularne wpisy: