Joanna Krupa – wzrost: prawda o wzroście gwiazdy w końcu ujawniona!

Kaja Nowacka

Ile tak naprawdę mierzy Joanna Krupa? Zajrzyj do naszego artykułu, by poznać jej prawdziwy wzrost oraz zgłębić jej karierę i życie prywatne! Nie przegap!

joanna krupa wzrost

Joanna Krupa – wzrost tej sławnej modelki zaskakuje!

Wiele osób zastanawia się, jaki wzrost ma Joanna Krupa. Polsko-amerykańska modelka, aktorka i prezenterka mierzy dokładnie 170 cm. Ta wartość może zaskakiwać niektórych, ale oto prawda o jej wzroście!

Kariera, osiągnięcia i życie prywatne Joanny Krupy

Joanna Krupa-Nunes zasłynęła jako modelka, aktorka, prezenterka telewizyjna, aktywistka praw zwierząt i celebrytka. W świecie modelingu pojawiła się na okładkach wielu magazynów na całym świecie, a także brała udział w sesjach zdjęciowych dla takich tytułów jak „Glamour”, „Playboy”, „CKM”, „FHM” czy „Maxim”.

W latach 2005–2007 Joanna Krupa zajmowała wysokie miejsca w zestawieniu 100 najgorętszych kobiet miesięcznika „Maxim”. W 2007 znalazła się wśród 25 najbardziej seksownych kobiet świata według magazynu „Playboy”. Niemiecki magazyn „Maxim” wybrał ją na „kobietę roku 2004”.

Joanna Krupa nie ograniczała się tylko do modelingu. Od 2010 roku jest jurorką i gospodynią programu TVN Top Model. Uczestniczyła także w programach rozrywkowych takich jak „Superstars”, „Dancing with the Stars” i „Starsza pani musi fiknąć”.

Życie prywatne Joanny Krupy było szeroko omawiane przez media. Początkowo pokazywała kulisy swojego życia małżeńskiego z Romainem Zago w reality show „The Real Housewives of Miami”, a później z Douglasem Nunesem na Instagramie. Niestety, ich sielanka nie trwała długo i obecnie Krupa i Nunes są w separacji.

Fot. Toglenn via Wikipedia, CC BY-SA 3.0Zobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: