Emmanuel Macron – czy ma dzieci? Poznaj odpowiedź!

Emmanuel Macron – czy ma dzieci? Obecny prezydent Francji dość rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Co wiadomo na ten temat? Przeczytaj nasz krótki artykuł i sprawdź koniecznie!
emmanuel macron czy ma dzieci

Emmanuel Macron to francuski polityk, urzędnik państwowy i bankowiec, natomiast od 2017 roku jest prezydentem Republiki Francuskiej. Na jego koncie znajduje się wiele odznaczeń takich jak np. Order Wielkiego Mistrza Legii Honorowej, czy Order Słonia. Wiele osób interesuje się jego życiem prywatnym. Na ten temat wiadomo, że kilkanaście lat temu poślubił Brigitte Macron (była ona nauczycielką w jego katolickim liceum). Emmanuel Macron – czy ma dzieci? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz poniżej. Zachęcamy do lektury!

Emmanuel Macron – czy ma dzieci?

Emmanuel Macron – czy ma dzieci? Wszystko wskazuje na to, że Emmanuel Macron z żoną nie doczekali się wspólnych dzieci. Aczkolwiek prezydent Francji jest w związku małżeńskim z Brigitte Macron, a ta ma trójkę dorosłych dzieci, dla których Macron jest ojczymem. Nazywają się one Sébastien, Laurence i Tiphaine. Najstarszym dzieckiem z tej trójki jest Sébastien, który jest starszy o dwa lata od Macrona. 

Emmanuel Macron – co warto o nim wiedzieć?

Emmanuel Macron – czy ma dzieci? Odpowiedź na to pytanie już znasz, ale warto dowiedzieć się nieco więcej o prezydencie Francji. Urodził się 21 grudnia 1977 roku w Amiens. Jest on w związku małżeńskim z Brigitte Trogneux, która jest od niego o 25 lat starsza. Prezydent Francji interesuje się m.in. sztuką, tenisem, grą na pianinie i literaturą. Jeśli natomiast chodzi o jego wykształcenie, to jest absolwentem Instytutu Université de Paris X, Nauk Politycznych w Paryżu oraz École nationale d’administration.

Emmanuel Macron – czy ma dzieci? Tutaj nie ma już żadnych wątpliwości. Prezydent Emmanuel Macron nie doczekał się własnych dzieci, aczkolwiek jest ojczymem.

Zobacz też:  Marcin Wolski – ile ma dzieci? Poznaj odpowiedź na to pytanie!

Fot. główne: European Parliament via Flickr, CC BY 2.0Zobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też