Ile Isamu ma dzieci? Sprawdziliśmy i znamy odpowiedź!

Michał Wójtowicz

Ile Isamu ma dzieci? Życie prywatne Isamu nie należało do najłatwiejszych. Czy ma dzieci? Jak mają na imię? To wszystko sprawdziliśmy – sprawdź zatem szczegółowe informacje na ten temat!

ile isamu ma dzieci

Isamu, a właściwie Szymon Kasprzyk to zdecydowanie jeden z największych youtuberów na rynku polskim. Ma kanał, który jest obserwowany aż przez 2,5 miliona użytkowników. To on także prowadzi esportową organizację „Pompa Team”. Szymon jest ogromnym fanem gier właściwie to poświęcił im dużą część swojego życia. Ile Isamu ma dzieci? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w poniższym tekście. Zachęcamy do lektury!

Ile Isamu ma dzieci?

Ile Isamu ma dzieci? Youtuber ma dwoje dzieci z poprzednich związków. Obecnie Szymon Kasprzyk jest związany z Moniką Łozowską (Miley Haze). W sierpniu 2020 roku przekazał fanom cudowną wiadomość – poinformował ich, że wraz z Moniką spodziewają się dziecka. Monika Łozowska niedawno urodziła dziecko. W 2021 roku na świat przyszła trzecia pociecha Isamu – dziewczynka o imieniu Wiktoria. Ile dzieci ma Szymon Kasprzyk? Jest on ojcem trójki dzieci. 

Szymon Kasprzyk (Isamu) – kim jest?

Isamu jest polskim youtuberem, który przyszedł na świat 8 grudnia 1989 roku, zatem w 2023 roku kończy 34 lata. Jest mieszkańcem miasta o nazwie Środa Wielkopolska, które znajduje się w województwie wielkopolskim. Na jego kanale na YouTube można znaleźć gameplaye i vlogi. Niektórzy mogą kojarzyć go również z tego, że walczył w Fame MMA (wówczas zmierzył się m.in. z Rafonixem).

Jaki natomiast jest prywatnie? Często powtarza, że kocha psy i koty, a jeśli chodzi o jego zainteresowania, to interesuje się nie tylko grami, ale także motoryzacją. Co więcej, nie każdy o tym wie, ale Isamu ma także odpowiednie wykształcenie, ponieważ uczęszczał do szkoły mechanicznej i może pochwalić się tytułem Mechanika samochodowego. 

Ile Isamu ma dzieci? Już wiesz, że youtuber doczekał się trójki dzieci. Wiedz również, że youtuber często mówi o swoim życiu prywatnym, w także nagrywa vlogi je pokazujące.

Fot. główne: zrzut ekranu z filmu „DZISIAJ NA SMUTNO… :(” via Youtube.com (isamu)Zobacz także:
Archiwum: marzec 2023

Popularne wpisy: