Najmodniejsze dzielnice Krakowa. Tam kupiły mieszkania polskie gwiazdy

Aleksandra Nabierzyńska

Najmodniejsze dzielnice Krakowa przyciągają uwagę nie tylko turystów, ale również polskich celebrytów. To właśnie tam wiele znanych osób z show-biznesu decyduje się kupić apartament lub dom. Sprawdziliśmy, w których częściach Krakowa gwiazdy najchętniej inwestują w nieruchomości.

Kraków od lat uchodzi za jedno z najatrakcyjniejszych miast w Polsce. Stolica Małopolski przyciąga turystów zabytkami, kulturą i klimatem. Jednak oprócz walorów turystycznych, Kraków ma też wiele do zaoferowania osobom poszukującym luksusowych nieruchomości. Na krakowskim rynku nieruchomości dostępnych jest wiele interesujących ofert, zarówno nowoczesnych apartamentów, jak i stylowych kamienic czy okazałych rezydencji.

Stare Miasto – prawdziwa enklawa luksusu

Stare Miasto to zdecydowanie najbardziej prestiżowa dzielnica Krakowa. Znajdziemy tam wiele odrestaurowanych kamienic z luksusowymi apartamentami. Bliskość Rynku Głównego i największych zabytków sprawia, że Stare Miasto przyciąga zarówno turystów, jak i osoby poszukujące ekskluzywnych nieruchomości. Mieszkają tam liczne polskie gwiazdy i celebryci, tak więc z całą pewnością dostępne mieszkania na krakowskim rynku nieruchomości mogą zainteresować wiele osób!

Modny prestiż Podgórza

Podgórze to dzielnica, która w ostatnich latach bardzo zyskała na popularności. Powstaje tam wiele nowoczesnych inwestycji mieszkaniowych z apartamentami o wysokim standardzie. Dlatego wiele znanych osób decyduje się na zakup nieruchomości właśnie w tej części Krakowa. Podgórze przyciąga celebrytów nowoczesną architekturą i modnymi lokalami. Na rynku dostępnych jest tutaj wiele interesujących ofert mieszkań.

Bronowice – domowa okolica gwiazd

Spokojna i zielona dzielnica Bronowice przyciąga celebrytów poszukujących domów jednorodzinnych. Wille i rezydencje w Bronowicach wybierają osoby znane ceniące prywatność i komfort zamieszkania poza centrum miasta. Osoby zainteresowane zakupem domu w tej dzielnicy z pewnością znajdą na rynku nieruchomości interesujące oferty.

Tekst powstał we współpracy z Gethome.

Materiał promocyjnyZobacz także:
Archiwum: sierpień 2023

Popularne wpisy: