Czy rodzice Igi Świątek są rozwiedzeni? Poznaj informacje z wiarygodnego źródła!

Michał Wójtowicz

Czy rodzice Igi Świątek są rozwiedzeni? To pytanie bardzo często wpisują fani tenisistki w wyszukiwarkę Google. Jakie są prawdziwe informacje? Czy rodzice Igi powiedzieli coś na ten temat? Sprawdź koniecznie!

Czy rodzice Igi Świątek są rozwiedzeni

Najprawdopodobniej nie ma osoby, która nie słyszałaby o Idze Świątek. To znana polska tenisistka, która w tym roku kończy 22 lata, a już osiąga ogromne sukcesy! Wiele osób twierdzi, że to godna następczyni Agnieszki Radwańskiej. Obecnie w pełni poświęca się tenisowi, przez co nie ma czasu na związki, zatem najprawdopodobniej jest singielką. Przeczytaj, jakie relacje ma z rodzicami. Czy rodzice Igi Świątek są rozwiedzeni? Dowiedz się z naszego artykułu!

Czy rodzice Igi Świątek są rozwiedzeni?

Fani tenisistki zastanawiają się, czy rodzice Igi Świątek są rozwiedzeni? W internecie brakuje informacji na ten temat, zatem trudno odpowiedzieć na to pytanie. Wiadomo jednak, jakie relacje łączą Igę z rodzicami. 

Rodzice Igi Świątek – kim są?

Ojciec Igi Świątek, czyli Tomasz Świątek sam kiedyś był sportowcem, a dokładnie uprawiał wioślarstwo. Wiele razy brał udział w Mistrzostwach Świata. Jest obecny przy córce podczas prawie każdego meczu, a sama tenisistka często podkreśla, że ma bliskie relacje z ojcem i jest on dla niej dużym wsparciem. Tomasz Świątek – romans: co wiadomo na ten temat? Właściwie nie ma żadnych dostępnych informacji, zatem nie wiadomo, czy tata Igi dopuścił się zdrady. 

Znacznie mniej wiadomo o matce tenisistki (Dorota Świątek) ta pracuje jako ortodontka i raczej rzadko widuje się ją u boku córki. Mimo wszystko zawsze ją wspiera duchowo. Warto jednak wiedzieć, że w jednym z wywiadów powiedziała, iż na ograniczenie relacji mają wpływ też „czynniki rodzinne”, choć wciąż nie do końca wiadomo, co miała na myśli. 

Czy rodzice Igi Świątek są rozwiedzeni? Na razie nie ma żadnych oficjalnych informacji. Musimy poczekać, aż Dorota i Tomasz Świątek skomentują ten temat. 

Fot. Główne: si.robi via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: marzec 2023

Popularne wpisy: