Nicola Zalewski – rodzice. Sprawdź, jak się nazywają!

Kaja Nowacka

Nicola Zalewski – rodzice piłkarza są dla niego ogromnym wsparciem. To także najwięksi fani piłkarza. Jak się nazywa jego mama i tata? Dowiedz się więcej z naszego krótkiego artykułu!

Nicola Zalewski rodzice

Nicola Zalewski to popularny włosko-polski piłkarz, o którym zapewne większość osób słyszała. Mówi się, że ten młody chłopak już od najmłodszych lat kochał biegać za piłką, a Włosi bardzo szybko zauważyli, że ma ogromny talent. Co natomiast wiadomo o jego najbliższych? Nicola Zalewski – rodzice: jak się nazywają? Sprawdź koniecznie!

Nicola Zalewski – rodzice: co o nich wiadomo?

Nicola Zalewski – rodzice piłkarza to polscy emigranci, którzy postanowili w 1989 roku wyemigrować z Łomży do Włoch, a tam zamieszkali w miejscowości Poli. 

Nicola Zalewski – tata

Nicola Zalewski – tata to kwestia, która interesuje fanów piłkarza. Krzysztof Zalewski był zdecydowanie najwierniejszym fanem syna. Starał się być obecny wraz z matką Nicoli na każdym jego meczu. Jeśli natomiast chodzi o to, kim był Krzysztof Zalewski, to wiadomo, że pracował jako budowlaniec i wykonywał prace remontowe i miał nawet własną firmę. Tata Nicoli w każdej sytuacji stał murem za piłkarzem i dawał mu duże wsparcie. Raczej starał się nie udzielać w mediach i nie był znany w świecie sportu. Niestety zmarł w 2021 roku – nie było tajemnicą, że zmagał się z nowotworem.

Nicola Zalewski – matka

Nicola Zalewski – matka to temat, na który niewiele wiadomo. Z mediów można dowiedzieć się, że nazywa się Ewa Zalewska i bardzo mocno wspiera syna.

Nicola Zalewski – kilka najważniejszych informacji o piłkarzu

Nicola Zalewski urodził się 23 stycznia 2002 roku w Tivoli, zatem obecnie ma 21 lat. Gracz Romy jest niezwykle doceniany we włoskiej Serie A. Wiele osób jest zdania, że to także bardzo ciekawy gracz polskiej reprezentacji. Aktualnie jest w związku z Nicol Luzardi.

Nicola Zalewski – rodzice piłkarza wspierają go na każdym kroku, co chłopak bardzo docenia. 

Fot. Główne: Zrzut Ekranu z YouTube „NICO SONG – Swan | PIOSENKA O NICOLA ZALEWSKI i MATTY CASH” (Swan)Zobacz także:
Archiwum: marzec 2023

Popularne wpisy: