Meghan Markle – rodzice. Kim są Doria Ragland i Thomas Markle?

Kaja Nowacka

Meghan Markle – rodzice to kwestia, która zastanawia wielu internautów. Jak się nazywają? Jakie mają relacje z córką? Przeczytasz o tym wszystkim w poniższym artykule. Sprawdź koniecznie!

Meghan Markle rodzice

Meghan Markle rodzice żony brytyjskiego księcia Harry’ego nie są już razem. Do ich rozstania doszło, gdy Meghan Markle miała zaledwie 6 lat (w 1987 roku). Po rozwodzie wychowaniem Meghan zajęła się Doria. Dowiedz się więcej o rodzicach Meghan Markle z naszego artykułu! 

Meghan Markle – rodzice

Meghan Markle – rodzice: co wiadomo? Mamą Meghan Markle  jest Doria Ragland, natomiast tatą – Thomas Markle.

Meghan Markle – ojciec

Obecnie Thomas Markle ma 78 lat i ma pochodzenie holendersko-irlandzkie. Można by rzec, że to właśnie swojemu tacie Meghan zawdzięcza zainteresowanie aktorstwem i filmem, bowiem był on operatorem. Bardzo interesującą informacją jest to, że gdy Meghan była jeszcze dzieckiem (miała 9 lat), jej tacie udało się wygrać aż 750 tysięcy dolarów na loterii, dzięki czemu mógł spełnić marzenie swojej córki. Dzięki wygranym pieniądzom Meghan uczyła się w polecanych szkołach i brała udział w najlepszych kursach aktorskich. 

Meghan Markle – matka 

Matka Meghan Markle ma aktualnie 66 lat i mieszka w Los Angeles. Matka Meghan Markle – pochodzenie ma afroamerykańskie, dlatego też u żony brytyjskiego księcia Harry’ego można zauważyć orientalne rysy. Znana jest z tego, że ma dredy i nosi kolczyk w nosie. Kilka lat temu udało jej się spełnić swoje największe marzenie i tak oto skończyła studia na uniwersytecie, mając 61 lat! Doria nie ukrywa, że w tym wszystkim miała ogromną pomoc od córki. Często też podkreśla, że jest bardzo związana z Meghan. Z ogólnodostępnych informacji wiadomo, iż matka Meghan jest terapeutką i instruktorką jogi. Co więcej, ma bardzo dobry kontakt z zięciem!

Meghan Markle – rodzice to temat, o którym już co nieco wiesz. Wiadomo także, że Meghan utrzymuje kontakt tylko z matką, natomiast jej relacje z ojcem są nie najlepsze już od kilku lat, co wynika m.in. z tego, że Thomas publikował w mediach szczegóły z jej życia. 

Fot. Główne: Zrzut Ekranu z YouTube „Beauty Products Meghan Markle Used to Transform Her Look” (Lorry Hill)Zobacz także:
Archiwum: marzec 2023

Popularne wpisy: