Witold Paszt – rodzice. Co wiadomo o rodzicach piosenkarza?

Aleksandra Nabierzyńska

Witold Paszt – rodzice cenionej gwiazdy nie są znani w medialnym świecie. Czy mimo to coś o nich wiadomo? Kim był Witold Paszt? Sprawdź sprawdzone informacje na ten temat w naszym krótkim artykule!

Witold Paszt rodzice

Witold Paszt był niezwykle cenioną i znaną gwiazdą. To założyciel i wokalista grupy VOX. Bardzo długo pracował nad swoją muzyczną karierą. Niestety zmarł w 2022 roku w wyniku komplikacji związanych z zachorowaniem na Covid-19. W internecie można znaleźć informacje o tym, że zmarł na raka, ale nie są one prawdziwe. Witold Paszt – rodzice to temat, na który nie wiadomo zbyt wiele. Zobacz, co udało nam się dowiedzieć!

Witold Paszt – rodzice piosenkarza

Na temat życia prywatnego gwiazdy można znaleźć całkiem wiele informacji w internecie. Wiadomo między innymi, jak nazywała się jego żona, czy ile miał dzieci. Internauci bardzo często interesują się tym, jak nazywali się rodzice piosenkarza. „Witold Paszt mama” to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz, podobnie jak „Witold Paszt ojciec”. Inni natomiast wyszukują „Witold Paszt pochodzenie”. Fani są też ciekawi, czy Witold Paszt jest cyganem.

Witold Paszt – rodzice to temat, na który praktycznie nic nie wiadomo. Nie wiemy zatem, jak się nazywają, kim byli rodzice artysty, czy chociażby, jakie jest jego pochodzenie. Niestety piosenkarz nie zdążył odpowiedzieć na tego typu pytania. Z dostępnych informacji wiadomo tylko tyle, że rodzina gwiazdy wiodła skromne życie prywatne. 

Witold Paszt – co o nim wiadomo?

Witold Paszt przyszedł na świat 1 września 1953 roku w Zamościu. To znakomity muzyk nie tylko z wykształcenia, ale również z zamiłowania. Był mężem Marty Paszt przez prawie 50 lat! W 2021 roku został też trenerem w programie „The Voice Senior”, który można było oglądać na antenie TVP. To wokalista (i założyciel) zespołu Vox, z którym wyśpiewał wiele hitów takich jak np. „Bananowy song”, czy „Rycz mała rycz”. 

Witold Paszt – rodzice to temat, o którym nie zdążył opowiedzieć artysta. Zatem nie wiadomo, jak się nazywają, czy kim są jego rodzice. 

Fot. Główne: Fryta 73 via Flickr, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: marzec 2023

Popularne wpisy: