Izabella Krzan – rodzice. Sprawdź, co o nich wiemy!

Aleksandra Nabierzyńska

Izabella Krzan – rodzice to temat, który interesuje jej fanów i media. Co wiadomo? Jak nazywają się rodzice polskiej modelki z tytułem Miss Polonia? Sprawdź konieczne w naszym artykule!

Izabella Krzan rodzice

Izabella Krzan to popularna polska modelka, choć większość osób może ją kojarzyć z roli prowadzącej program śniadaniowy u boku Tomasza Kammela. Ma obecnie 28 lat i mieszka w Warszawie. Aktualnie jest również w związku z Dominikiem Kowalskim są oni parą od prawie dwóch lat. Izabella Krzan – rodzice modelki to kwestia, która interesuje wiele osób. Dowiedz się więcej na ten temat!

Izabella Krzan – rodzice

Izabella Krzan – rodzice to ciekawy temat, choć niewiele można o nim znaleźć w internecie. Modelka raczej rzadko opowiada o swoich rodzicach w mediach. Jedno jednak jest pewne – ma dobre relacje jedynie z jednym z rodziców. 

Izabella Krzan – ojciec. Czy ma z nim dobry kontakt?

Izabella Krzan – ojciec to temat, na który trudno znaleźć jakieś konkretne informacje w internecie. Wiadomo jednak, że prowadząca program śniadaniowy nie ma najlepszych relacji z ojcem. W jednym z wywiadów powiedziała, że często go nie było w domu, przez co nie nawiązała z nim bliskiej relacji. Co więcej, przyznała, że przez rok uczęszczała na wizyty do psychoterapeuty, aby móc poukładać sobie pewne rzeczy z przeszłości i naprawić relację. 

Izabella Krzan – mama

Izabella Krzan – mama to kwestia, która zastanawia jej fanów. Jakie relacje ma modelka z mamą? Okazuje się, że bardzo dobre. Iza śmiało przyznaje w wywiadach, że jej mama to także najlepsza przyjaciółka. Zawsze może na nią liczyć, otrzymać od niej wsparcie, czy porozmawiać na różne tematy. To właśnie mama Bożena jest jej wzorem. Modelka czasem publikuje również zdjęcia z mamą, dzięki czemu wiemy, że są one do siebie bardzo podobne.

Izabella Krzan – rodzice to niełatwy temat dla modelki, ale mimo to postanowiła się nieco otworzyć i opowiedzieć o relacjach. Wszystkie najważniejsze informacje o tym znajdziesz w powyższym tekście. 

Fot. Główne: TeleMagazyn via Wikipedia, CC BY 3.0Zobacz także:
Archiwum: marzec 2023

Popularne wpisy: