Izabella Krzan – wzrost, którym zaskakuje wszystkich

Izabella Krzan to piękna prezenterka i Miss Polonia, która robi furorę w mediach. Chcesz poznać jej wzrost i dowiedzieć się więcej o niej? Przeczytaj nasz artykuł!
izabella krzan wzrost

Wzrost Izabeli Krzan – odpowiedź na pytanie

Wzrost Izabeli Krzan wynosi aż 183 cm. Ta długonoga prezenterka robi wrażenie swoją aparycją zarówno na ekranie, jak i w życiu prywatnym.

Izabella Krzan – życie pełne sukcesów

Izabella Krzan to nie tylko Miss Polonia 2016, ale także utalentowana sportowiec. Zajęła trzecie miejsce na mistrzostwach Polski juniorek w siatkówce oraz zdobyła międzynarodową klasę taneczną „A” w tańcach standardowych i „B” w latynoamerykańskich.

Modelka i prezenterka ukończyła licencjat z ekonomii na SGGW w Warszawie. Jest wszechstronnie utalentowana i ambitna, co widać w jej różnorodnych osiągnięciach.

Kariera telewizyjna Izabeli Krzan

Po sukcesach jako Miss Polonia Izabella Krzan rozpoczęła karierę w telewizji. Prowadziła m.in. reportaże w “Pytanie na śniadanie”, była hostessą “Koła Fortuny” oraz współprowadziła “Sylwester marzeń z Dwójką” i “Czar par” wraz z Maciejem Kurzajewskim.

Życie prywatne pięknej prezenterki

Izabella Krzan była związana z siatkarzem Michałem Filipem, z którym rozstała się w 2019 roku. Obecnie jest w związku z projektantem o imieniu Dominik, który wspiera ją w życiu zawodowym i prywatnym.

Fot. Serecki via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Zobacz też:  Daniel Craig – wzrost. Jak wysoki jest aktor wcielający się w Jamesa Bonda?
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też