Czy Dawid Kwiatkowski ma żonę? O życiu miłosnym artysty

Aleksandra Nabierzyńska

Czy Dawid Kwiatkowski ma żonę? To pytanie często zadają sobie fanki artysty. Niejedna marzy o randkę z wokalistą. Co wiemy o jego życiu prywatnym? Dowiedz się z naszego krótkiego artykułu!

Czy Dawid Kwiatkowski ma żonę

Dawid Kwiatkowski praktycznie od zawsze niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Jak dotąd nie potwierdził żadnego ze swoich związków. W mediach jednak można znaleźć wiele artykułów na temat życia uczuciowego artysty, ponieważ portale plotkarskie bazują na zdjęciach, które piosenkarz udostępnia i dobudowują nieprawdziwe historie. Zatem, czy Dawid Kwiatkowski ma żonę? Dowiedz się!

Czy Dawid Kwiatkowski ma żonę lub partnerkę?

Choć informacje na temat tego, czy Dawid Kwiatkowski ma żonę lub partnerkę, są bardzo pożądane, to jednak na chwilę obecną nie wiadomo, czy Dawid Kwiatkowski ma dziewczynę lub żonę. Wynika to z faktu, że artysta wciąż doskonale strzeże swojego uczuciowego życia przed mediami. Mimo to portale plotkarskie co pewien czas sugerują, że Dawid Kwiatkowski pokazał swoją dziewczynę.

Czy Dawid Kwiatkowski pokazał swoją dziewczynę na Instagramie?

O nowej dziewczynie Dawida Kwiatkowskiego było głośno zwłaszcza latem 2019 roku, kiedy ten pokazał długowłosą blondynkę. Zatem, czy Dawid Kwiatkowski ma żonę? Jak się jednak okazało jest to jedynie jego koleżanka. Na zdjęciach na Instagramie można dostrzec, że Dawid Kwiatkowski świetnie się bawił z dziewczyną o imieniu Dominika, będąc na wakacjach nad jeziorem na Mazurach. Spędzał je jednak również w towarzystwie innych bliskich przyjaciół. Inną dziewczyną, z którą łączono artystę, była Sara. Piosenkarz dodał ich wspólne zdjęcie z podpisem: ,,uuuaaaa, wchodzimy w siódmy (!!!) rok razem, pow down b*****s! #newyearseve #niemammocnychnazamocnych”. Tutaj jednak także okazało się, że nie jest ona dziewczyną Dawida, a jego menadżerką.

Kim jest Dawid Kwiatkowski?

Dawid Kwiatkowski jest nie tylko polskim piosenkarzem, ale także autorem tekstów, kompozytorem, czy osobowością telewizyjną. Urodził się 1 stycznia 1996 roku w Gorzowie Wielkopolskim. Zdobył wiele prestiżowych nagród, w tym Europejską Nagrodę Muzyczną MTV dla najlepszego polskiego i europejskiego wykonawcy. Do jego najpopularniejszych piosenek zaliczamy m.in.: ,,Na Zawsze”, ,,Biegnijmy”, czy ,,Nieważne”.

Dowiedziałeś się już, czy Dawid Kwiatkowski ma żonę. Cóż, nie pozostaje nic innego, jak czekać, aż artysta podzieli się informacjami ze swojego życia uczuciowego. Wiele osób na pewno na to czeka!

Fot. główne: Dariusz Breś via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: luty 2023

Popularne wpisy: