Dawid Kwiatkowski – wzrost idola pokolenia odkryty!

Michał Wójtowicz

Dowiedz się, jaki wzrost ma Dawid Kwiatkowski, a także poznaj sekrety jego kariery i najciekawsze informacje z życia tego utalentowanego artysty!

dawid kwiatkowski – wzrost

Wzrost Dawida Kwiatkowskiego – odpowiedź na palące pytanie!

Dawid Kwiatkowski, popularny polski piosenkarz, ma 174 cm wzrostu. Jego sylwetka świetnie wpisuje się w obraz gwiazdy sceny muzycznej.

Odkryj kulisy sukcesów Dawida Kwiatkowskiego!

Dawid Kwiatkowski, znany również jako autor tekstów, kompozytor i osobowość telewizyjna, zadebiutował w zespole Two of Us. Do tej pory wydał siedem solowych albumów studyjnych, które przyniosły mu sławę i uznanie.

W 2018 roku Dawid zdobył czwartą statuetkę Nickelodeon w kategorii „ulubiona polska gwiazda”. W 2019 roku wystąpił w reklamach Reebok Classic, Froneri Polska i McDonald’s, a także wraz z matką wziął udział w programie „Starsza pani musi fiknąć”.

W 2021 roku singiel „Bez Ciebie” stał się ogólnopolskim hitem, a później zdobył tytuł Przeboju roku 2021 RMF FM. W październiku tego samego roku ukazał się kolejny album studyjny artysty – „Dawid Kwiatkowski”.

Dawid Kwiatkowski jest artystą popowym, ceni twórczość Rihanny i jest fanem Ellie Goulding. Na swoim czwartym albumie postawił na więcej brzmień elektronicznych.

Fot. regionfakty.pl via Wikipedia, CC BY 3.0Zobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: