Gdzie mieszka Dawid Kwiatkowski? Tak wygląda domowy azyl piosenkarza!

Michał Wójtowicz

Gdzie mieszka Dawid Kwiatkowski? To pytanie nurtuje wielu fanów. Zajrzyjmy do domu jednego z najjaśniejszych gwiazdorów polskiej sceny muzycznej! Mieszkanie piosenkarza naprawdę robi duże wrażenie!

Kiedy myślimy o Dawidzie Kwiatkowskim, od razu przychodzą nam na myśl przebojowe hity, liczne albumy i tłumy zachwyconych fanów. Ale czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wygląda jego codzienność poza sceną? Jakie wnętrza wybiera do życia i kto mu w tym pomaga? Oto kilka ciekawostek, które być może zaskoczą niejednego z was! Odpowiadamy na pytanie, jak i gdzie mieszka Dawid Kwiatkowski.

Gdzie mieszka Dawid Kwiatkowski? Poznaj odpowiedź!

Piosenkarz to niewątpliwie ikona młodszej generacji. Gdzie mieszka Dawid Kwiatkowski, idol tysięcy nastolatków? Okazuje się, że mieszka w jednym z kilku apartamentów, które posiada w Warszawie. Jego wybór padł na mieszkanie zaprojektowane z myślą o komforcie, nowoczesności i estetyce. Pozostałe nieruchomości artysty przeznaczone są na wynajem.

Mieszkanie Kwiatkowskiego ma około 60 metrów kwadratowych. Wnętrza są funkcjonalne i pełne zieleni. Artysta może się tam wyciszyć i odpocząć po intensywnej pracy. O tym, jak wyglądają, wiedzą osoby, obserwujące go w mediach społecznościowych.

Kwiatkowski – gwiazdor z pasją do wnętrz!

Nie tylko muzyka jest pasją Dawida. Okazuje się, że gwiazdor ma też słabość do pięknych wnętrz. Właśnie dlatego zdecydował się na współpracę ze znanym projektantem wnętrz, Szymonem Fiołką. Ten znany z występów w telewizji ekspert pomógł Dawidowi nadać unikalny charakter jego domowi.

W jednym z postów na Instagramie Szymon Fiołka pochwalił się efektami swojej pracy. Można było zobaczyć, jak w krótkim czasie przemienił mieszkanie Kwiatkowskiego w prawdziwe arcydzieło. Co ważne, Dawid chce, aby jego wnętrza były nie tylko piękne, ale też funkcjonalne i dostępne. Dlatego często korzysta z produktów popularnych marek wnętrzarskich, które każdy z nas może mieć w swoim domu. Warto zainspirować się stylem jednego z najpopularniejszych wokalistów w Polsce!

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Dawid Kwiatkowski – Bez Ciebie [Acoustic Session]” via YouTube.com – Dawid KwiatkowskiZobacz także:
Archiwum: sierpień 2023

Popularne wpisy: