Czy Andrzej Piaseczny ma żonę? Poznaj bliżej życie prywatne Piaska!

Aleksandra Nabierzyńska

Czy Andrzej Piaseczny ma żonę? Andrzej Piaseczny to popularny piosenkarz, który głównie znany jest jako Piasek. Ma na swoim koncie wiele topowych kawałków takich jak np. ,,Chodź, przytul, przebacz". Sprawdź, czy jego serce jest zajęte!

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny zaczynał swoją karierę w latach 1992-1997, kiedy to należał do zespołu Mafia (był w nim wokalistą). Jednak już w 1998 roku zdecydował się na karierę solo. Aktualnie cieszy się ogromną popularnością wśród polskich słuchaczy. Nie lubi jednak mówić o swoim życiu prywatnym. Właściwie niewiele opowiadał o nim od samego początku. Internauci poszukują zatem rozmaitych informacji na temat jego życia prywatnego. Jedną z najczęściej wyszukiwanych fraz jest ,,czy Andrzej Piaseczny ma żonę?”. Znamy odpowiedź!

Czy Andrzej Piaseczny ma żonę lub partnerkę?

Czy Andrzej Piaseczny ma żonę? To ciekawi bardzo wiele osób. Wiadomo, że obecnie nie ma i nie będzie miał żony. Choć interesującą informacją jest to, że w latach 90. był związany ze starszą od siebie kobietą – Mirką. Wraz z nią artysta wychowywał jej synów. Tuż po swoich 50-tych urodzinach zrobił coming out. Wraz z premierą płyty 50/50 przyznał, że znajdująca się na niej piosenka ,,Miłość” nawiązuje do uczucia między dwoma mężczyznami i opowiada właśnie o nim. Zatem nie musisz już dłużej zastanawiać się, czy Andrzej Piaseczny ma żonę lub partnerkę. Obecnie wiadomo jedynie, że jest w związku z mężczyzną, lecz nie wiemy, kim on jest.

Kim jest Andrzej Piaseczny?

Andrzej Piaseczny urodził się 6 stycznia 1971 roku w Pionkach. Jest popularnym piosenkarzem, autorem tekstów i osobowością telewizyjną. Cały czas jest aktywny na Instagramie, gdzie obserwuje go 182 tysiące osób. Do sukcesów Piaska należy doliczyć grę w serialu TVP2 Złotopolscy, czy rolę trenera kilku edycji The Voice of Poland i The Voice Senior.

Z powyższego artykułu dowiedziałeś się, czy Andrzej Piaseczny ma żonę. Cóż, nie ma jej, lecz niedawno przyznał, że jest gejem i najprawdopodobniej Piasek jest już zajęty.

Fot. Główne: Zrzut ekranu z YouTube „Andrzej Piaseczny ŚNIADANIE DO ŁÓŻKA” (KinoSwiatPL)Zobacz także:
Archiwum: grudzień 2022

Popularne wpisy: