Halina Mlynkova – ile ma dzieci? Poznaj imiona jej dzieci!

Aleksandra Nabierzyńska

Halina Mlynkova – ile ma dzieci? To znana polska piosenkarka, a także autorka tekstów muzyki, która doczekała się dzieci. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na temat jej życia prywatnego!

halina mlynkova ile ma dzieci

Halina Mlynkova działa na rynku muzycznym już od 1998 roku. Jej kariera zaczęła się od przygody z zespołem Brathanki, którego była wokalistką. Gdy jednak była u szczytu popularności, zaczęła występować jako artystka solowa i tak pozostało do dzisiaj. Gwiazda niewiele mówi o swoim życiu prywatnym, lecz wiadomo, że ma dzieci. Halina Mlynkova – ile ma dzieci? Znamy odpowiedź na to pytanie!

Halina Mlynkova – ile ma dzieci?

Halina Mlynkova – ile ma dzieci? Ta kwestia bardzo interesuje fanów gwiazdy. Wiadomo, że obecnie piosenkarka ma dwoje dzieci. Z kim Halina Mlynkova ma dzieci? Jej najstarsze dziecko to Piotr Nowicki, pochodzący z małżeństwa Haliny Mlynkovej z Łukaszem Nowickim. Urodził się w 2004 roku, zatem w tym roku skończył już 19 lat. Niedawno Mlynkova została ponownie mamą, a dokładnie we wtorek 29.06.2021 r. o godzinie 9:05. Urodziła chłopca o imieniu Leo. To wspólna pociecha Haliny Mlynkovej i jej partnera Marcina Kindla. 

Kim jest Halina Mlynkova?

Halina Mlynkova – ile ma dzieci? Ta kwestia została już wyjaśniona, lecz niektórzy mogą zastanawiać się, kim jest Halina Mlynkova? Otóż to piosenkarka, która pochodzi z Czech. Ogromną popularność zyskała, gdy występowała jako wokalistka w zespole Brathanki. Do najpopularniejszych wspólnych utworów zalicza się m.in. „Czerwone korale”, czy „Gdzie ten, który powie mi”. W tym roku gwiazda skończy 45 lat. Obecnie jest w związku ze wspomnianym już Marcinem Kindlą – autorem piosenek i producentem. Para tworzy zgrany duet już od kilku lat!

Halina Mlynkova – ile ma dzieci? Choć Halina Mlynkova to jedna z tych gwiazd, które nie lubią opowiadać w mediach o szczegółach swojego życia prywatnego, to jednak mimo to można coś znaleźć na ten temat w internecie. Po przeczytaniu naszego krótkiego artykułu dobrze znasz już odpowiedź na powyżej zadane pytanie.

Fot. główne: Daniel Kruszynski via Flickr, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: marzec 2023

Popularne wpisy: