Jacek Łęski – ile ma dzieci? O życiu prywatnym dziennikarza

Aleksandra Nabierzyńska

Jacek Łęski – ile ma dzieci? Śmiało można go zaliczyć do grona najbardziej znanych dziennikarzy w Polsce. Czy doczekał się pociech? Ile ma dzieci? Koniecznie sprawdź to w artykule!

jacek łęski ile ma dzieci

Jacek Łęski to popularny dziennikarz i także specjalista od public relations. W roku 2023 roku kończy już 58 lat. To absolwent Wydziału Teologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Dziennikarstwem zajął się już w 1988 roku. W swojej karierze współpracował m.in. z tygodnikiem Solidarność czy Gazetą Wyborczą. Jakie życie prywatne ma Jacek Łęski? Czy ma dzieci? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej. Zapraszamy do lektury!

Jacek Łęski – ile ma dzieci? 

Jacek Łęski – ile ma dzieci? Wszystko wskazuje na to, że Jacek Łęski ma tylko jedno dziecko z drugiego małżeństwa. Dowiedz się więcej o jego życiu prywatnym. 

Jacek Łęski – pierwsza żona, dzieci

Jacek Łęski – pierwsza żona, dzieci to kwestia, która interesuje internautów. Niestety nie ma żadnych informacji na ten temat. Wiadomo jedynie tyle, że to małżeństwo trwało dość krótko. Najprawdopodobniej nie ma żadnych dzieci z pierwszego małżeństwa. 

Jacek Łęski – druga żona, dzieci: co wiadomo na ten temat? Drugą żoną Jacka Łęskiego była Alina Łęska, która pochodzi z Ukrainy, mieszkająca od ponad 15 lat w Polsce. Jest zatrudniona w biurze reklamy w TVP. Czy Jacek Łęski ma dzieci z tego małżeństwa? Z drugiego małżeństwa Łęski ma syna. Niestety ten związek także nie przetrwał i zakończył się rozwodem.

Kim jest obecna żona Jacka Łęskiego? 

Obecnie Jacek Łęski jest w związku małżeńskim z Małgorzatą Opczowską, czyli prezenterką telewizyjną. Na razie nie doczekali się owspólnych dzieci, choć wiadomo, że jego żona ma dziecko z poprzedniego związku – to chłopiec Maks, którego razem wychowują. 

Jacek Łęski – ile ma dzieci? Odpowiedź na to pytanie jest już znana. Dowiedziałeś się, że dziennikarz ma jednego syna, a obecnie wychowuje wraz z żoną Małgorzatą Opczowską jej syna z poprzedniego małżeństwa. 

Fot. główne: Kadr z filmu “Dziennikarz TVP Jacek Łęski spędził na Ukrainie 5 tygodni” via Youtube.com (TVP Info)Zobacz także:
Archiwum: marzec 2023

Popularne wpisy: