Jacek Łęski – pierwsza żona i kolejne dwa związki

Aleksandra Nabierzyńska

Jacek Łęski – pierwsza żona nie była osobą medialną. Z drugą, która pochodzi z Ukrainy, napisał książkę. Obecnie jest ze znaną prezenterką telewizyjną.

jacek łęski pierwsza zona

Jacek Łęski – pierwsza żona dziennikarza TVP nie jest nam znana. Z drugą żoną, pochodzącą z Ukrainy ma syna. Obecnie Jacek ma trzecią żonę, która jest prezenterką telewizyjną. Poznaj bliżej historię tych związków.

Jacek Łęski – kariera

Jacek Łęski to polski dziennikarz i specjalista od PR. Jest absolwentem Wydziału Teologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Współpracował m.in. z Gazetą Wyborczą, Telewizyjną Agencją Informacyjną, Radiem Plus i Gazetą Polską. Był także jednym z prowadzących w Pulsie dnia, prowadził program śledczy Raport Specjalny, a w dzienniku Życie pełnił funkcję dziennikarza śledczego. Wykładał na kilku polskich wyższych uczelniach. Poza tym prowadzi firmę w branży public relations.

Jacek Łęski – pierwsza żona, której nie znamy z imienia

Wiele osób zastanawia się, jak wygląda życie prywatne osób medialnych, chociażby takich jak Jacek Łęski. Pierwsza żona nie jest nam znana z imienia. Wiemy jedynie, że pierwsze małżeństwo nie trwało długo, a dziennikarz stanął na ślubnym kobiercu trzy razy.

Jacek Łęski – druga żona Alina

Drugą żoną dziennikarza była pochodząca z Ukrainy Alina Łęska. Alina jest absolwentką wydziału filologii rosyjskiej i ekonomii Uniwersytetu im. Tarasa Szewczenki w Kijowie. Od ponad 15 lat mieszka w Polsce. Obecnie pracuje w biurze reklamy w TVP. Para pobrała się w 2006 i mają razem syna. Jeszcze przed rozwodem wspólnie napisali książkę „Pokochać Ukrainę”. Ich związek również zakończył się rozwodem.

Jacek Łęski – trzecia żona Małgorzata

Obecną, trzecią żoną Jacka Łęskiego jest Małgorzata Opczowska, prezenterka telewizyjna. Był rok 2017, kiedy poznali się w pracy podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy. Jacek robił wtedy relacje dla TVP Info, a Małgorzata dla ośrodka krakowskiego TVP. Potem zaczęli razem prowadzić program i tak rozpoczęła się ich historia miłosna. Po pewnym czasie po prostu zaczęli za sobą tęsknić i zrozumieli, że do siebie pasują. Kiedy zaczęli się ze sobą spotykać, Jacek był po dwóch rozwodach, Małgorzata także była już po rozwodzie i miała syna Maksa z poprzedniego małżeństwa. Pobrali się w sierpniu 2021 roku. Romantyczny ślub odbył się na plaży w Jastarni. Panna młoda szła przez piaszczystą plażę boso, a jej głowę zamiast welonu zdobił wianek z biało-różowych kwiatów.

Fot. główne: Kadr z filmu „Dziennikarz TVP Jacek Łęski spędził na Ukrainie 5 tygodni” via Youtube.com (TVP Info)Zobacz także:
Archiwum: marzec 2023

Popularne wpisy: