Słomina Małgorzata Tomaszewska – pierwszy mąż i kolejne związki

Michał Wójtowicz

Słomina Małgorzata Tomaszewska – pierwszy mąż nie utrzymuje z nią kontaktów, choć rozstali się w zgodzie. Dowiedz się, kto był jej drugim mężem i czy są jeszcze ze sobą.

słomina małgorzata tomaszewska pierwszy mąż

Dowiedz się więcej na temat osób publicznych, takich jak Słomina Małgorzata Tomaszewska. Pierwszy mąż gwiazdy TVP był kierowcą rajdowym. Jednak ten związek nie przetrwał i prezenterka wyszła ponownie za mąż. Owocem jej drugiego związku jest syn Enzo. Czy kolejne małżeństwo wciąż trwa? 

Kim jest Małgorzata Tomaszewska Słomina?

Małgorzata Tomaszewska Słomina to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Urodziła się w Łodzi w 1989 roku. Jest córką Jana Tomaszewskiego, byłego bramkarza, a obecnego posła. Mama Katarzyna była tenisistką stołową. To spowodowało, że jak wyznała Małgorzata w jednym z wywiadów, zawsze żyła w cieniu rodziców. Ukończyła Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego i Studiowała psychologię na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie. Małgorzata prowadziła programy sportowe i przedstawiała pogodę, była także fotomodelką. Od 2018 roku pracuje w Telewizji Polskiej, gdzie prowadzi program Pytanie na śniadanie i najważniejsze wydarzenia. Wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami i zajęła 9. miejsce.

Małgorzata Tomaszewska Słomina – pierwszy mąż kierowca rajdowy

Co wiemy o życiu prywatnym osób takich jak Małgorzata Tomaszewska Słomina? Pierwszy mąż był kierowcą rajdowym o nazwisku Słomina. Małgorzata uważa, że show-biznes nie sprzyja związkom. 

Wymaga dużej dyspozycyjności, co może się odbijać na relacjach z bliskimi. Jednak nie chce komentować publicznie przyczyn rozpadu pierwszego małżeństwa. Obecnie para nie utrzymuje ze sobą kontaktu, ale rozstali się w zgodzie.

Małgorzata Tomaszewska – drugi mąż pochodzący z Turcji

Po rozwodzie Małgorzata zrezygnowała z nazwiska pierwszego męża. Jej drugi mąż to pochodzący z Turcji Ahmet Seyfi Yigit Tarci. Mają syna Enzo, który urodził się w 2017 roku. Ten związek również nie przetrwał próby czasu. Para od 2022 roku jest już po rozwodzie.

Prezenterka przyznała, że media zawsze jej towarzyszyły, ze względu na to, że jej ojciec jest znaną osobą. Być może właśnie to sprawia, że wie jakimi informacjami dzielić się publicznie, a które lepiej zachować dla siebie. Mimo że udziela się w medialnie, to na temat jej życia prywatnego, chociażby relacji z byłymi mężami niewiele wiemy.

Fot. główne: MWTT via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: marzec 2023

Popularne wpisy: