Czy Doda ma dzieci? Sprawdź, co myśli o założeniu rodziny!

Aleksandra Nabierzyńska

Wiele osób szuka odpowiedzi na pytanie, czy Doda ma dzieci. Tymczasem gwiazda wprost mówi, jakie ma stanowisko na ten temat. Pomimo że rzadko udziela szczegółów na temat swojego życia prywatnego, udało nam się ustalić pewne fakty. Sprawdź, co mówi na temat posiadania dzieci gwiazda muzyki pop!

Czy Doda ma dzieci

Doda jest znana ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi i ciętego języka. Czasami można zastanawiać się, w jakim stopniu są to jej prywatne poglądy, a jak dalece chęć zaistnienia w mediach plotkarskich. Jeśli chodzi o posiadanie dzieci, piosenkarka wypowiada się na ten temat dość zdecydowanie. Część osób jednak zostało urażonych jej opinią. Sprawdź zatem, czy Doda ma dzieci i co sądzi na ich temat!

Czy Doda ma dzieci?

Dorota Rabczewska, czyli inaczej Doda, nie posiada dzieci. Wokalistka od lat nie zmienia swojego stanowiska w tej sprawie. Jak wiadomo, piosenkarka ma za sobą kilka nieudanych związku. Pomimo udanej kariery w show-biznesie, artystka nie może odnaleźć szczęścia w miłości. Chcąc odmienić swój los, ostatnio wzięła udział w telewizyjnym programie „12 kroków do miłości”, którego celem było wyłonienie jej miłosnego partnera. Fani liczyli, że w związku z tym gwiazda wyjdzie za mąż i zdecyduje się na powiększenie rodziny. Jednak jak artystka podkreśla w wywiadach, uważa, że prokreacja i urodzenia dziecka nie jest żadną sztuką. Wiele osób poczuło się urażonych tą wypowiedzią, jednak ma ona głębszy sens. Jak wyjaśnia Doda, dziecko powinno być chciane i wyczekane. Nie jest to eksperyment, który może się powiedzie, a jeśli nie, to można z niego zrezygnować. Poza tym gwiazda zwraca uwagę na fakt, że jak dotąd nie była w takiej relacji, w której czułaby się na tyle bezpiecznie przez dłuższy czas, żeby myśleć o dzieciach.

Doda – wielki sukces w show-biznesie

Doda to z pewnością jedna z artystek, które osiągnęły wielki sukces w polskim show-biznesie. Jest uwielbiana przez tysiące fanów, a bilety na jej koncerty wyprzedają się na pniu. Jednak w życiu prywatnym Doda nie ma tyle szczęścia. Kolejni partnerzy zawodzą ją. Jednak wierzymy, że los w końcu się odmieni i Doda znajdzie swojego księcia z bajki.

Odpowiedź na pytanie, czy Doda ma dzieci, jest negatywna. Gwiazda na razie nie planuje potomstwa. Jednak nie wyklucza, że w przyszłości, jeśli poczuje, że to właśnie to, czego chce, zdecyduje się na dziecko.

Fot. Główne: Serecki via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: grudzień 2022

Popularne wpisy: