Czy Cleo ma dzieci? Sprawdź szczegóły! 

Michał Wójtowicz

Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy Cleo ma dzieci? Piosenkarka bardzo chroni swoją prywatność, dlatego nie wszystkie szczegóły jej życia wypływają na światło dzienne. Jeśli ciekawi cię ten temat, zapraszamy do lektury!

Czy Cleo ma dzieci

Cleo, czyli Joanna Klepko, to 38-letnia gwiazda estrady. Przez lata jej kariera nabierała rozpędu, aby w końcu osiągnąć stabilną pozycję i dużą rozpoznawalność. Dzisiaj Cleo nie musi wywoływać sensacji w portalach plotkarskich, żeby utrzymać popularność i przekonać do siebie organizatorów koncertów i reklamodawców. Jej muzyka broni się sama. Początki jednak nie były łatwe: pamiętajmy, że gwiazda poniosła porażkę w znanym talent show muzycznym X Factor. Jednak nie poddała się i podjęła współpracę z Witoldem Czamarą, znanym pod pseudonimem Donatan. To przynosiło im kilka niezapomnianych hitów, m.in. Słowianie, A jak wygląda kwestia życia prywatnego piosenkarki? Czy Cleo ma dzieci?

Czy Cleo ma dzieci?

Cleo rzadko zdradza szczegóły z życia prywatnego, ale wiadomo, że nie ma dzieci. Ostatnio w wywiadach podjęła jednak wątek macierzyństwa i ewentualnego powiększenia rodziny. Gwiazda martwi się, że na biologiczne potomstwo może być już za późno, skoro ma już 38 lat. Nie wyklucza jednak adopcji. Cleo stwierdziła, że skoro ma w sobie tyle miłości, nie wyklucza zaadoptowania dziecka. Zawsze też zwraca uwagę na to, jak wielką wartością jest dla niej rodzina i wsparcie, które otrzymuje od swoich bliskich. Podkreśla jednak, że wszystko należy robić w zgodzie ze sobą. Pomimo że z pewnością byłaby fajną mamą, na razie spełnia się jako ciocia dla pociech rodziny i przyjaciół.

Cleo – droga na szczyty popularności

Jak już wspomnieliśmy, droga Cleo na szczyt popularności nie była usłana różami. Po porażce w talent show zdobyła pierwszą rozpoznawalność dzięki współpracy z Donatanem. Wspólnie reprezentowali Polskę na Eurowizji w 2014 roku. Jednak nie osiągnęli wielkiego sukcesu, a sam występ był raczej krytykowany. Artystka jednak nie wyklucza powrotu na eurowizyjną scenę w przyszłości. Obecnie jednak skupia się na solowej karierze. Napędza ją kontakt z publicznością i koncerty na żywo, które zawsze są pełne energii.

Odpowiedź na pytanie, czy Cleo ma dzieci, jest negatywna. Gwiazda jednak nie wyklucza, że w przyszłości będzie starała się o adopcję, jeśli nie zdecyduje się na biologiczne potomstwo. Niezależnie od decyzji, trzymamy kciuki!

Fot. Główne: Wojciech Pędzich via Wikipedia, CC BY 4.0Zobacz także:
Archiwum: grudzień 2022

Popularne wpisy: