Czy Tomson ma żonę? Najnowsze informacje na temat życia muzyka

Michał Wójtowicz

Czy Tomson ma żonę? Tomasz Lach, znany jako Tomson z zespołu Afromental rzadko pojawia się w towarzystwie. Na temat jego życia uczuciowego można usłyszeć różne doniesienia. Sprawdź, które z nich są prawdziwe.

czy tomson ma żonę

Życie towarzyskie gwiazd wzbudza wielkie zainteresowanie. Jednak nie wszyscy celebryci są chętni, by zdradzać światu szczegóły swoich życiowych wyborów. Tomson należy do skrytych gwiazd, które rzadko ujawniają takie informacje. O tym, czy Tomson ma żonę, snuto wiele domysłów, a jednak żadne nie okazały się prawdziwe. Artysta nie lubi rozgłosu, w związku z czym rzadko dostarcza tematów do plotek. Ceni sobie przede wszystkim spokój i prywatność.

Czy Tomson ma żonę lub partnerkę?

Tomson unika rozgłosu na swój temat, w przeciwieństwie do swojego kolegi z zespołu, Barona. Nie dostarcza tematów do plotek, a mimo wszystko pojawiają się spekulacje dotyczące jego statusu matrymonialnego. Wiele osób zastanawia się, czy Tomson ma żonę lub partnerkę na stałe? Okazuje się, że muzyk nie jest związany węzłem małżeńskim. Jak do tej pory, nie pojawiła się w jego życiu kobieta odpowiednia do tej roli. Nie wyklucza to jednak innych możliwości. Okazuje się, że w życiu Tomsona pojawiła się tajemnicza partnerka.

Czy Tomson ma żonę – najnowsze doniesienia

Tomson jak do tej pory unikał imprez, a jeśli pojawiał się na nich, to zawsze w pojedynkę. Dlatego wielką sensację wzbudziła ostatnio informacja, że Tomson pojawił się publicznie z nieznajomą brunetką. Okazja ku temu nadarzyła się w związku z prezentacją nowej kolekcji ubrań jego kolegi, Barona. Po raz pierwszy pokazał on swoją partnerkę, jednak nadal nie udało nie ustalić, kim rzeczywiście jest kobieta. Znowu zaczęły pojawiać się pytania, czy Tomson ma żonę. Może z czasem uda się uzyskać informacje na jej temat.

Tomson, a właściwie Tomasz Lach to urodzony w Elblągu wokalista i autor tekstów, a także beatbokser. W roku 2004 razem z Wojciechem Łozowskim założył zespół Afromental. Wraz z kolegą z zespołu, Baronem jest jurorem w programie The Voice of Poland i The Voice Kids. O jego życiu uczuciowym wciąż niewiele wiadomo.

Fot. Główne: Zrzut ekranu z YouTube „Sara Egwu James Tomson i Baron Say Something The Voice Kids 4 Finał” (The Voice 2021)Zobacz także:
Archiwum: grudzień 2022

Popularne wpisy: