Czy Paddy Kelly ma dzieci? Poznaj życie rodzinne muzyka!

Aleksandra Nabierzyńska

Czy Paddy Kelly ma dzieci? Wiele osób zadaje sobie takie pytanie. Nic dziwnego, irlandzko-amerykański muzyk ma mnóstwo fanów na całym świecie. Poznaj szczegóły z jego życia rodzinnego!

Czy Paddy Kelly ma dzieci

Michael Patrick Kelly znany jest jako Paddy Kelly. To artysta urodzony 5 grudnia 1977 roku w Dublinie. Jest jednym z 10 dzieci amerykańsko-irlandzkiej rodziny Kelly.  Jego ojciec, Dan Kelly, był bluesmanem i liderem zespołu The Delta Saints, natomiast matka wielką fanką muzyki, która inspirowała swoje dzieci do rozwijania talentów. Ich syn znany jest przede wszystkim jako członek zespołu muzycznego The Kelly Family, w którym grał na gitarze, śpiewał i pisał teksty piosenek. Czy Paddy Kelly ma dzieci i rodzinę? Dowiesz się tego z artykułu!

Czy Paddy Kelly ma dzieci?

Czy Paddy Kelly ma dzieci? Nie. Chociaż piosenkarz i muzyk ma żonę, Joelle Verreet, która jest aktorką, z którą w 2013 roku zawarł związek małżeński. Paddy Kelly jest częścią wielodzietnej rodziny o bogatych tradycjach muzycznych. Artystę łączą bliskie więzi z resztą jego rodzeństwa. Nie wiadomo jednak, czy sam planuje mieć dzieci.

Co warto wiedzieć na temat artysty? 

Michael Patrick Kelly nie zawsze był związany z zespołem The Kelly Family. W 2004 postanowił opuścić swoją grupę i rozpocząć karierę solową. W tym czasie wydał kilka albumów, w których łączył różne style muzyczne, między innymi pop, rock, folk oraz muzykę celtycką. W 2011 roku Kelly powrócił do zespołu The Kelly Family, z którym nagrał nowe albumy i koncertował na całym świecie. Oprócz muzyki Kelly jest również autorem książek i angażuje się w działalność charytatywną.

Czy Paddy Kelly ma dzieci? Nie, obecnie artysta nie ma dzieci, co nie znaczy, że w przyszłości nie będzie ich miał. Na razie wraz ze swoją żoną tworzą szczęśliwą rodzinę i mieszkają w Niemczech. 

Fot. główne: Sven Mandel via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: luty 2023

Popularne wpisy: