Czy Neymar ma dzieci? Poznaj życie rodzinne słynnego piłkarza!

Aleksandra Nabierzyńska

Czy Neymar ma dzieci? Pytanie takie zadają sobie wszyscy fani piłki nożnej. Wiele osób interesuje się życiem tego brazylijskiego piłkarza, który osiągnął ogromną karierę i obecnie reprezentuje swoją krajową drużynę w Brazylii. Dowiedz się o nim więcej!

Neymar, a dokładnie Neymar da Silva Santos Júnior, to Brazylijczyk urodzony w 1992 roku. Obecnie uważany jest za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Słynie z niesamowitej techniki i umiejętności indywidualnych, dzięki którym potrafi przeskoczyć kilku rywali i stworzyć sytuację bramkową. Jest także znany z charakterystycznej fryzury oraz tatuaży na ciele. Co wiadomo na temat jego rodziny i czy Neymar ma dzieci? Sprawdziliśmy to!

Czy Neymar ma dzieci?

Czy Neymar ma dzieci? Tak! Ma syna o imieniu Davi Lucca da Silva Santos, urodzonego 24 sierpnia 2011 roku z długoletnią partnerką Caroliną Dantas. Związek z matką jego syna zakończył się w 2011 i piłkarz po tym czasie miał za sobą kilka innych długotrwałych związków. Rodzina jest dla niego bardzo ważna. Utrzymuje bliskie kontakty ze swoim ojcem Neymarem Santos, który także jest jego menadżerem. Neymar ma także siostrę imieniem Rafaella Santos, która jest influencerką i bizneswoman. Neymar ma również bliskie relacje z innymi członkami rodziny, w tym z matką i babcią.

Czego nie wiesz na temat Neymara?

 Neymar swoją karierę rozpoczął w klubie Santos FC, a następnie grał w FC Barcelona i Paris Saint-Germain. W 2011 roku zdobył Złotą Piłkę na Mistrzostwach Świata. Jest aktywny na mediach społecznościowych i ma miliony obserwujących na Instagramie, gdzie regularnie publikuje swoje zdjęcia i filmy. Poza tym angażuje się w działalność charytatywną i prowadzi własną fundację, która pomaga dzieciom z ubogich rodzin w Brazylii.

Wiesz już, czy Neymar ma dzieci. Brazylijski piłkarz ma syna, z którego jest bardzo dumny. Utrzymuje również bliskie relacje z innymi członkami swojej rodziny.

Fot. główne: Antoine Dellenbach via Flickr, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: luty 2023

Popularne wpisy: