Czy Robert Kochanek ma żonę? Informacje o jego życiu prywatnym

Aleksandra Nabierzyńska

Czy Robert Kochanek ma żonę? To popularny tancerz, który wystąpił w Tańcu z gwiazdami i to właśnie dzięki temu programowi zyskał rozpoznawalność. Wiele kobiet interesuje się, czy obecnie jest on w związku. Sprawdziliśmy to!

czy robert kochanek ma żonę

Robert Kochanek może pochwalić się wieloma sukcesami w tanecznych turniejach. Wśród jego osiągnięć można wymienić m.in. to, że jest wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski. Niestety jednak nie ma takiego samego szczęścia w życiu miłosnym. Gwiazda była w wielu związkach, leczy czy któryś z nich przetrwał? W programie Taniec z gwiazdami mówił, że jego wszystkie związki były nieudane i kończyły się zdradami. Czy znalazł w końcu szczęście? Czy Robert Kochanek ma żonę lub partnerkę? Dowiedz się!

Czy Robert Kochanek ma żonę lub dziewczynę?

Do niedawna Robert Kochanek był w związku z Kingą Zapadką. Poznał ją w popularnym programie ,,40 kontra 20″. Między parą była spora różnica wieku – tancerz jest starszy o 18 lat od Kingi. Czy Robert Kochanek ma żonę? Nie ma żony, choć przez dość długi czas dobrze mu się wiodło z Kingą Zapadką, lecz po kilku tygodniach para się rozstała. Można śmiało powiedzieć, iż ich miłość była intensywna, ale krótka. Jak dotąd nie są znane oficjalne powody rozstania, choć Kochanek twierdził, że partnerka była z nim nieszczera. Natomiast Kinga Zapadka stwierdziła, że wie, jakie są sekrety gwiazdy i zawsze może je ujawnić.

Czy Robert Kochanek ma nową dziewczynę?

W grudniu 2021 roku Robert Kochanek został przyłapany na czułościach z pewną brunetką. Czy to oznacza, że tancerz jest w nowym związku? Chwilę przed świętami Bożego Narodzenia udał się z nią do modnego warszawskiego lokalu. Na razie jednak nie wiadomo, czy uczestnik ,,40 kontra 20″ jest w nowym związku. Trzeba czekać, aż postanowi oficjalnie pochwalić się swoim szczęściem.

Znasz już odpowiedź na pytanie, czy Robert Kochanek ma żonę. Oficjalnie serce tancerza nie jest zajęte, choć kto wie, może za pewien czas postanowi powiedzieć swoim fanom o nowej partnerce? Czas pokaże.

Fot. główne: Zrzut ekranu z video „Robert Kochanek szczerze o rozstaniu z Kingą Zapadką. Jaką mają ze sobą relację?” na kanale „JastrzabPost” @ YoutubeZobacz także:
Archiwum: luty 2023

Popularne wpisy: