Czy Michał Szpak ma żonę? O życiu prywatnym gwiazdy

Aleksandra Nabierzyńska

Czy Michał Szpak ma żonę? Tej informacji bardzo często poszukują fani artysty. W przypadku Michała Szpaka związki to prawdziwa tajemnica. Z tego artykułu dowiesz się co nieco o życiu prywatnym gwiazdy!

czy Michał Szpak ma żonę

Michał Szpak to bardzo lubiana postać w polskim show-biznesie. On doskonale wie, jak dobrze rozdzielić życie zawodowe od prywatnego. Aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, ale mimo to jego fani wciąż nie do końca wiedzą, czy Michał Szpak ma żonę? Niektórzy podejrzewają nawet, że może jest homoseksualistą. Jak jest naprawdę? Przeczytaj prawdę w naszym krótkim artykule!

Czy Michał Szpak ma żonę lub dziewczynę?

Mimo że media wielokrotnie próbowały dowiedzieć się, czy Michał Szpak ma żonę, na różne sposoby, to jednak na ten moment wciąż brakuje oficjalnych informacji. Gwiazdorowi bardzo często towarzyszy piękna blondynka – Paulina Biernat, którą poznał podczas wspólnych występów w programie ,,Taniec z Gwiazdami”. Media zaczęły sugerować, że to właśnie jego dziewczyna lub żona. W wywiadach mówi ,,Pomagamy sobie i chodzimy na swoje występy (…) W najważniejszych momentach zawsze jesteśmy razem. Wydaje mi się, że my znamy swoje prawdziwe twarze, których nie zna nikt.”. Jak się jednak okazało koniec końców Michała i Paulinę łączy tylko przyjaźń. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy Michał Szpak ma żonę.

Kim jest Michał Szpak?

Michał Szpak urodził się 26 listopada 1990 roku. Już od najwcześniejszych lat otaczała go muzyka – jego matka była gitarzystką i wokalistką, natomiast ojciec występował w chórze. Artysta urodził się w Jaśle na Podkarpaciu i właśnie tam mieszkał wiele lat. Gdy odniósł sukces w programie ,,X Factor” postanowił przeprowadzić się do Warszawy. Do najbardziej znanych piosenek Michała Szpaka zaliczamy: ,,Color of Your Life”, ,,Jesteś Bohaterem”, czy ,,Real Hero”.

Wiesz już, czy Michał Szpak ma żonę. Pozostaje liczyć na to, że piosenkarz za jakiś czas postawi podzielić się informacjami, czy ma kogoś w sercu.

Fot. główne: Wojciech Pędzich via Wikipedia, CC BY 4.0Zobacz także:
Archiwum: luty 2023

Popularne wpisy: