Michał Cessanis – pochodzenie, kariera, rodzina

Kaja Nowacka

Kim jest Michał Cessanis? Pochodzenie podróżnika, dziennikarza, partnera Pawła Rabieja intryguje i zastanawia wiele osób. Chcesz wiedzieć więcej, poznać fakty i szczegóły z życia Michała? Czytaj dalej!

Michał Cessanis pochodzenie

Michał Cessanis – pochodzenie dziennikarza

Michał Cessanis jest z wykształcenia muzykoterapeutą, jednak swoje życie związał z dziennikarstwem. Pracował dla takich tytułów jak „Rzeczpospolita”, „Ekspres Ilustrowany”, „Życie Warszawy”. Zasłynął jako redaktor naczelny portalu „Na walizkach” oraz zastępca redaktora naczelnego „National Geographic”. Współtworzył program telewizji śniadaniowej TVP2, następnie nawiązał współpracę z redakcją „Dzień dobry TVN”. Cessanis podróżuje po całym świecie. 

Czym może zaskoczyć Michał Cessanis? Pochodzenie dziennikarza może intrygować, podobnie jak jego orientacja seksualna i życie zawodowe. Wiadomo, że podróżnik urodził się w Pabianicach. Sam opisuje miejsce urodzenia jako małe miasto, które sprawiło, że czuje się zakompleksiony. 

Michał Cessanis – pochodzenie i rodzina

Mama Michała jest z zawodu lekarzem, a ojciec urzędnikiem państwowym. Podróżnik ma z nimi bardzo dobry kontakt, w sieci można natrafić na rodzinne zdjęcia dziennikarza. Choć Michał Cessanis sporo mówi o sobie, swoim partnerze i oczywiście o podróżowaniu, nie dzieli się z fanami detalami z życia rodzinnego. Jakie ma pochodzenie Michał Cessanis? Wiemy, że urodził się i wychował w Pabianicach, a pierwsze kroki w zawodzie stawiał w Łodzi.

Fot. Główne: Cessanis via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: