Michał Żebrowski – pierwsza żona i największa miłość: Aleksandra

Michał Wójtowicz

Michał Żebrowski – pierwsza żona poznała go, gdy miała zaledwie 5 lat. Doczekali się wspólnie czwórki dzieci, a ich miłość trwa do dziś. Poznaj historię ich związku.

michał żebrowski pierwsza żona

Ostatnio wiele się mówi o związku, jaki stworzyli Aleksandra Adamczyk i Michał Żebrowski. Pierwsza żona aktora jest od niego młodsza o 15 lat i jest właścicielką firmy z akcesoriami dla dzieci i mam. Mają razem czwórkę dzieci i są jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. 

Michał Żebrowski, pierwsza żona, która jest jego bratnią duszą

Znakomity aktor, ale przede wszystkim oddany mąż i ojciec – Michał Żebrowski. Pierwsza żona poznała go, gdy miał 18 lat, a ona zaledwie 5. W tym czasie ich rodziny się przyjaźniły i często się spotykali. Potem spotkali się na kursie języka angielskiego, ale dopiero po kilku latach poczuli, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Zaręczyli się, gdy Aleksandra miała 21 lat. Wtedy też jej rodzina wyjechała za granicę, więc musiała się szybko usamodzielnić. Rok po zaręczynach stanęli na ślubnym kobiercu. Ukochana pojawiła się w życiu Michała, gdy ten stracił już nadzieję na to, że spotka swoją bratnią duszę.

Jak wyglądał ślub Michała i Aleksandry Żebrowskich?

Para pobrała się w 2009 roku. Ślub odbył się w Tatrach, niedaleko domu letniskowego aktora. Jeżeli niebawem planujesz wybrać się na ślub dowiedz się jaką fryzurę na wesele wybrać dla średnich włosów z tego artykułu: https://lovelywedding.pl/fryzura-na-wesele-srednie-wlosy. Świadkową Panny Młodej była jej siostra, a świadkiem Pana Młodego przyjaciel ze szkoły. Ola miała na sobie delikatną, długą białą sukienkę, a Michał włożył na siebie góralski strój. Nowożeńcy spędzili ten czas z najbliższą rodziną i przyjaciółmi, z dala od mediów.

Doczekali się trzech synów – Franciszka Henryka i Feliksa, a niedawno powitali na świecie upragnioną córeczkę. Para chętnie publikuje posty na Instagramie, ale chroni prywatność swoich dzieci. Rodzina jest dla nich najważniejsza i staje się ich siłą napędową do życia. Aktor twierdzi, że jednym z sekretów udanego małżeństwa jest to, aby zawsze być wobec siebie szczerym. Przyznaje, że pod wieloma względami się od siebie różnią z żoną, ale właśnie to ich pociąga.

Fot. główne: ValentinK1 via Wikipedia, CC BY-SA 3.0Zobacz także:
Archiwum: luty 2023

Popularne wpisy: